2737
2739

پارنترم بی پول و بیکاره هرکاری میکنه کار جور نمیشه واسش

پارنتر قبلیمم همینجوری بود باهاش که کات کردم چن وقت بعدش رفتش کار 

خودمم بی پول میشم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اتفاقا خیلی هم خوش یمنی

از بی پولی که میکشیم معلومه 

دیگ امروز بهش گفتم بیا کات بکنیم شاید بخاطره منه نمیری سرکار

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

سایه‌ت سنگینه ☺️. 

از شوخی گذشته این حرفا چیه! تو خیلی‌ام خوبی فقط همزمانی اتفاقات با حضور تو رخ داده. بهت قول میدم یه وقتی هرجایی پا بذاری یا به هرکسی نزدیک شی پول رو سرش بباره. خودتو ناراحت نکن با این حرفا ☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

صبح ها دقیق مطمین نیستم قبل نماز صبحه یا بعدش(لطفا سرچ کن) ، ۱۰۰ تا استغفرالله ربی و اتوب الیه بگو. در تلفظ غ هم دقت کن که ق تلفظ نکنی. ب مدت یکسال. 

و من الله توفیق

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
صبح ها دقیق مطمین نیستم قبل نماز صبحه یا بعدش(لطفا سرچ کن) ، ۱۰۰ تا استغفرالله ربی و اتوب الیه بگو. ...

چی میشه بعدش

2738
سایه‌ت سنگینه ☺️.  از شوخی گذشته این حرفا چیه! تو خیلی‌ام خوبی فقط همزمانی اتفاقات با حضور تو ...

اخه مگه میشه ی مشکل برای دونفر همزمان

خودمم بی پول و بیکار میشم وقتی میرم توی رابطه 

چی میشه بعدش

روزیت زیاد میشه ان شاءالله

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
روزیت زیاد میشه ان شاءالله

یکسال صبح کله سحر بیدار بشم اینو بگم؟😐😐

خب میرم سرکار 

از بی پولی که میکشیم معلومه  دیگ امروز بهش گفتم بیا کات بکنیم شاید بخاطره منه نمیری سرکار

ای بابا چرا به اون تلقین میکنی

خوش یمنی وگرنه الان زیر بار قرض بود

گلم با حس مثبت ثروت رو جذب کن، به خودت منفی نزن

هشت سین 
ای بابا چرا به اون تلقین میکنی خوش یمنی وگرنه الان زیر بار قرض بود گلم با حس مثبت ثروت رو جذب کن، ...

اخه چجوری

امروز دیگ زدم به سیم اخر بس که هی نمیشه

اخه مگه میشه ی مشکل برای دونفر همزمان خودمم بی پول و بیکار میشم وقتی میرم توی رابطه 

بعضی وقتا پیش میاد!

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️