2737
2739
عنوان

وای بدبخت شدم رفتتت😭😭😭😭

505 بازدید | 70 پست

برای فردا امتحان شیمی دارم

۴ تا انشا هم دارم باید بنویسم فردا ببرم😭😭😭از شانسم فیل تر شکمم روشن نمیشه بخوام بدم بات بنویسه😭😭😭😭😭نمیدونم چیکار کنم واییی خداااااا

بات چیه

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

پرو کسی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
از دیشب تاحالا خرابه کلن برا همه

برای من اوکیه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
انشاتو میدی بات بنویسه؟ عجب شما دانش اموزای امروزی  چه کارا میکنید

نمیدونید که ما چی میکشیم از این درس

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

شیمی رو برو بخون الان انشا رو بیخیال ننوشتی هم مهم نیست نمره انشا رو میخواد چیکار 

یه سوال مگه دبیرستان انشا داره؟ ما نداشتیم اصلا

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
نمیدونید که ما چی میکشیم از این درس

مگه ما دانش اموز نبودیم نه گوشی بود نه کتاب کمکی نه بات نه اپ و نرم افزار آموزشی بدون امکانات درس میخوندیم ممتازم بودیم

خدایا تو را سپاس یاریم کن 
نمیدم بات اولین باره اینم امروز دوستم لینک فرستاد برام ندادم بات تاحالا بخداااا امتحان دارم 

حالا نمیخواد قسم بخوری 

اینجا همه خودی هستن😂

دلم خوش بود با نگاه کردنش💔نگاهشو از من گرفتی خدااااا😭تا ابد به یادتم محمدم🖤
مگه ما دانش اموز نبودیم نه گوشی بود نه کتاب کمکی نه بات نه اپ و نرم افزار آموزشی بدون امکانات درس می ...

بخدا خانوم الان همه ی معلما یکی از یکی بی سواد تر هستند به زور میان سر کلاس یک کلمه درس میدن 

همه هم ازاد هستن نه رسمی

کتابا هم تغییر کردن الان

2706