2733
2739

راضی هستین؟ 

من اسنوا سفارش دادم ولی بعد پشیمون شدم بهم گفتن دوو قطعاتش از کره میاد ولی اسنوا ایرانیه 

بوش و ...هم نمیتونم بخرم

واااااای اصلا اسنوا نگیر مامانم یخچال رو گرفت سر یه سال از بس تعمیر کرد و نشد انداخت انباری 

من و مامانم و خواهرام سال های دوو داریم 14نفره عالیه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو من رفتم دوو بگیرم سیلورش نبود چن ماهم صبر کردم مجبور شدم اسنوا بگیرم نگو بده🥲

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2731
واااااای اصلا اسنوا نگیر مامانم یخچال رو گرفت سر یه سال از بس تعمیر کرد و نشد انداخت انباری  م ...

عزیزم چه مدلی دارید ؟ عجب غلطی کردم 🤐☹️

من یخچال دوو دارم خیلی خوبه. فکر میکنم بقیه محصولاتش هم خوب باشه. حداقل نسبت به جنسای موجود توی بازا ...

به سلامتی 

منم شنیدم دوو بهتره 

وای نگو من رفتم دوو بگیرم سیلورش نبود چن ماهم صبر کردم مجبور شدم اسنوا بگیرم نگو بده🥲

وای منم سه ماه بود منتظر بودم موجود بشه دوو 

البته رنگش مهم نبود میخواستم از این سه کشویی ها باشه 

تهش دیگه دیدم نمیاد اسنوا سفارش دادم 

برا شما رسیده؟ 

وای منم سه ماه بود منتظر بودم موجود بشه دوو  البته رنگش مهم نبود میخواستم از این سه کشوی ...

اره برا من رسیده نصبش کردم یه بار بیشتر استفاده نکردم

نمیدونم چرا انقد دوو کمیابه من اراک و قم و کاشان و تهران سپرده بودم نیومد قیمتش رف بالا ترسیدم زود خریدم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2738
اره برا من رسیده نصبش کردم یه بار بیشتر استفاده نکردم نمیدونم چرا انقد دوو کمیابه من اراک و قم و کا ...

من قبلا شنیده بودم دوو و اسنوا جفتشونم از یه کارخونه هستن فرقی ندارن 

همین که اسنوا سفارش دادم گفتن که نه قطعاتشون فرق داره 

پولشو زدم عوض نمیکنن 

ایشالا که برا جفتمونم خوب باشه 

اون یه باری که استفاده کردی چطور بود ؟ 

مدلش رو میدونی ؟ و چند گرفتی ؟ 

من قبلا شنیده بودم دوو و اسنوا جفتشونم از یه کارخونه هستن فرقی ندارن  همین که اسنوا سفارش دادم ...

مدلش فک کنم SDW-246T

اره خدایی خوب بود ولی زیاد کثیف نزاشته بودم معمولی بود

۱۴ نفره س سه طبقه سیلور ۲۶ تومن قبل عید

مدلش فک کنم SDW-246T اره خدایی خوب بود ولی زیاد کثیف نزاشته بودم معمولی بود ۱۴ نفره س سه طبقه سیلو ...

عزیزم مبارکتون باشه ایشالا که همیشه برات عالی کار کنه 

عزیزم مبارکتون باشه ایشالا که همیشه برات عالی کار کنه

قربونت برم مهربون