2733
2734

بچه ها من دوسال پیش یکی از فامیلامون فوت شد تو ختمش یکی منو دید پیام داد بهم درجا بلاکش کردم اصلا جوابشم ندادم دو سه بار مامانشو فرستاد اصلا ازشون خوشم نمیومد جوابم منفی بود بهش اصلا به دلم نمینشست.. دو شب پیش برام خواستگار اومد پسره از هر نظر عالی بود خودشم خیلی به دلم نشست خانوادشم همینطور ولی وقتی رفتیم حرف بزنیم ازم پرسید فلانی اومده خواستگاریت منم گفتم بله اومد و جوابم منفی بود و این حرفا.. یهو پسره گفت من با اون رفیق بودم همش با یه نفر چت میکرد ازش پرسیدم این کیه گفت دوستدخترمه و از فامیل فلانیه(همون شخصی که فوت شده)پسره جوری حرف انداخت که من از حرفاش فهمیدم منظورش منم.. منم قسم خوردم گفتم اینطور نیست و بعدش پسره خیلی خوشحال رفت.. ازم خوشش اومد.. ولی بعدش باز فکر کرده به حرفای اون کصافط منصرف شده نمیخواد منو..واقعا نمیدونم چیکار کنم شدم آش نخورده و دهن سوخته😭😭آخه یه آدم چقدر میتونه عوضی باشه که الکی بگه من با دختر مردم دوستم.. ایشالا خیر نبینه عوضی بهترین موقعیتم از دستم رفت😭😭😭تف به ذاتت بیشرف کصافت

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ساده ای دختر برو هزار بار شکر خدا کن مردی که خودش با اینکه یه چیزهایی از قبل میدونسته ولی باز اومده خاستگاریت حرفتم شنیده ولی باز رفته پشیمون شده اصلا صلاحیت نداره مطمن باش در آینده هم مرد دهن بین و شکاکی هست من جات بودم میگفتم تو که شک داشتی چرا لش اوردی 

بخت هر کی رو خدا نوشته عجله نکن ایشالا مورد بهتر

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
آدمی که از همین اول دهن بین و ساده لوح و زود باور باشه بدرد زندگی نمی خوره 

حق میدم بهش.. چون فکر کرده من با اون حرو.مزاده دوستم و اگه با من ازدواج کنه پیش اون بد میشه.. فقط امیدوارم جوون مرگ بشه اون کصافت که زندگیمو بهم زد خیر از جوونیش نبینه به حق همین وقت اذان

2740
چه ساده ای دختر برو هزار بار شکر خدا کن مردی که خودش با اینکه یه چیزهایی از قبل میدونسته ولی باز اوم ...

بله درسته عزیزم هرچی خدا صلاح میدونه همه چی قسمته.. ولی خب خیلی سوختم.. به گناه نکرده محکوم شدم😔

بله درسته عزیزم هرچی خدا صلاح میدونه همه چی قسمته.. ولی خب خیلی سوختم.. به گناه نکرده محکوم شدم😔

اصلا اینو نگو به هیچی هم محکوم نشدی پشت هر دختر دم بختی به راست یا دروغ کلی حرف میزنن شنونده باید عاقل باشه 

من برادر زاده زن عموم   رو حتی از نزدیک ندیده بودم یه بار تو مجردی میخواستم برم خونه مادر بزرگ مادریم ماشین نداشتم زن عموم گفت من با داداشم اینا دارم میرم (تو همون روستای مادر بزرگ من) تو هم با ما بیا 

خانم من رفتم و اول روستا پیاده شدم رفتم خونه مادر بزرگ مادریم دو روز موندم بعد هم با اونا برگشتم یه بار دیدم خاله هام زن دایی هام همه جا پر کردن که من میخوام با اون عروسی کنم یعنی جوری منتظر بودن که طرف عروسی کرد همه فک میکردن من شکست عشقی خوردم 

حرف مردم باد هواست 

ولی اگه دیدی از دهن کس دیگه هم همچین چیزی در اومد به مادرت بگو به مادرش بگه تذکر بده 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔