2752
2734
عنوان

یه سوال در مورد نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 27 پست
برای نماز هم عقاید خودتون رو در نظر میگیرید؟ احکام نماز تعیین می‌کنه چطور بخونی

الان روحی نیاز داشتم نماز بخونم و مهم نیست بقیه جزئیات 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
عقیده نیست عزیز دل حکمه

ممنونم

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم والا هرکسی یه عقیده ای داره

من ببار راجبه نماز. تو قطار خواندم ...می‌گفت طرف قبله بخونین وقتی فهمیدی قطار مسیرش عضو شد شماهم باز طرف قبله بچرخی

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
سر نمازت برام دعا کن من دارم عقلمو از دست میدم دیگه هیچ امیدی برام نمونده دعا کن حاجتم روا شه💔

انشالله امیدت همیشه برقرار باشه و ارزوهات برآورده ❤️🙃

2731
من ببار راجبه نماز. تو قطار خواندم ...می‌گفت طرف قبله بخونین وقتی فهمیدی قطار مسیرش عضو شد شماهم باز ...

خیلی ممنون عزیزم 

چی بگم والا هرکسی یه عقیده ای داره

فقط رو و داخل سرویس و حمام نمیشه خوند 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
التماس دعا دارم 

همچنین گلم 🥺🤍🌱

096400 آنلاین پاسخگو داره

تشکر عزیزم 

اگه مستحبی ه که میشه

نه نماز مغرب 

الان روحی نیاز داشتم نماز بخونم و مهم نیست بقیه جزئیات 

ولی براتون مهم بود که پرسیدید به کدوم سمت باید خوند وگرنه خودت سلیقه ای انتخاب میکردی

پس خودت هم میدونی شرایط و احکامی داره