2733
2734

یه چند تا راهکار بدید 

خیانت می‌کنه منم فعلا شرایط طلاق ندارم بخاطر بچم کوچیکه هنوز از پسش بر نمیام. فقط لنگ پولشم

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه ترس از دست دادنت نداره به روش نیار فقط که روش باز میشه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

تومحبت کن بهش

به خودت هم نیار

کلی برات خرج میکنه

چون عذاب وجدانش بیشترمیشه😁😂

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740

دیگه سیاست چی خواهرم توبره رو آب برده   فقط خیانتشو ندیده بگیر و از کاندوم استفاده کن (چون خودت گفتی کار دیگه ای نمیشه بکنی)

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
تومحبت کن بهش به خودت هم نیار کلی برات خرج میکنه چون عذاب وجدانش بیشترمیشه😁😂

محبت نمیتونم اصلا دلم میخواد برام بی اهمیت بشه

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
محبت نمیتونم اصلا دلم میخواد برام بی اهمیت بشه

راهکارش همینه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!