2733
2734
عنوان

چرا میوه نوبرونه میدید به بچه هاتون میارن مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 140570 بازدید | 610 پست
ینی حتی ی بارم نتونستی برای بچت بخری..

حتما بنده خدا نتونسته کیلویی۵۰۰تومنه 

اون مادر و پدر بچه مقصرن دست بچه میدن میتونن الکی بگن مامانی مدرسه دلت پیچ میره نبر خونه بخور خانواده باید بفهمه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
۱کیلوکه نمیخری ۱۰۰گرم بخرمیشه۳۰تومن

چه خوب واقعا

بنده خدا چطور بگه ۱۰۰ گرم بده

۱۰۰ گرم دوتا آلوچس

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا درمورد من فکر دیگه ای نکن...من همینم که هستم عزیزم ادا هم در نمیارم هر موقع هم نفهمی مخاطب خیلی ...

درسته ولی به هر حال شما خواستار اینی همه مثل شما ببینن و فکر کنن اشتباهه . 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731
والله حق گفتی حتما باید قشر مرفه باشیم بچه داشته باشیم؟؟؟ اتفاقا تو فیلم هفت سراژدها سلطان خواه دق ...

عزیزم تشکیل خانواده بدیم بچه دارم بشیم ولی اینکه توقع داشته باشیم تمام جامعه مثل ما رفتار کنن و حرکت کنن که بچه من احساس کمبود نکنه اشتباه اصلا منظورم به این تاپیک نیستا چون خودمن قبول دارم بعضی خوراکی ها رو نباید بچه ببره مدرسه

اين خشم و عصبانيت براي اينه كه فكر كردن حالا كسي كه بچش چهارتا دونه گوجه سبز خورده حق اينارو خوردن ا ...

والا انگار از جیب اینا برمی‌داریم.

البته دست خودشون نیست ذاتا بیمارن

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
واقعا معنی تاپیک رو نمیفهمید، نوبرانه ندید بچتون ببره مدرسه، هوسناکه خونه بدید کوفت و درد بکنه  ...

چرا بد حرف میرنید؟؟!!! حرف شما به اندازه کار زشت اوناست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ای خدا بعضی مامانا میگن ساندویچ نده آجیل نده میوه نده پس بچه چی ببره مدرسه خب دختر من لقمه با نون لواش نمیخوره باید بمیره از گشنگی 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

از یه لحاظ اونام حق دارن یه خوراکیه شاید ننشستن روش فکر کنن این گرونه یا بقیه نمیتونن بگیرن 

نمیشه بقیرو سرزنش کرد واقعا 

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2706