2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی چی اعصاب محیطی؟

مادو نوع اعصاب داریم عصبی مرکزی مغز و نخاع و محیطی که بقیه بدنه مثل دست پا گردن ممکنه مثلا گاهی ی مویرگ لخته بگیره تو محیطی بعد ی مدت طولانی ب مغز برسه یا ی دکتر نتونه بیماری اعصاب مرکزیو که نهفتس رو بفهمه یا چون محیطیو برسی نکرده متوجهش نشده شااید اولش ساده و مسخره حل بشه زود برو چیز خاصی نیست الان قرص میدن رعایت غذایی کنی ولی این کلا ی مشکل تو اعصاب و مغز نشون میده

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
ممکنه مال اضطراب واسترس باشه؟

اره ولی این نشونه باید دکتر بری اسیب نزنه نترس چیزیت نمیشع منم میگم بری که هی تکرار نشه یهو بخاد بلایی سرت بیارع الان بری چیزیت نمبشه ولی تا میری به هیچ عنوان کله پاچه نخور غذای چربم کم بخور اب انار بخور چیزایی ک خون رقیق میکنن بخور

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
اره ولی این نشونه باید دکتر بری اسیب نزنه نترس چیزیت نمیشع منم میگم بری که هی تکرار نشه یهو بخاد بلا ...

بخدا دیگه شوهرم نمیبرتم...فقط خدا خودش یا مرگمو راحت بده یا خوبم کنه خودش می‌دونه کسی روندارم

بخدا دیگه شوهرم نمیبرتم...فقط خدا خودش یا مرگمو راحت بده یا خوبم کنه خودش می‌دونه کسی روندارم

نگو اینجوری گلم میتونی با دکترای مغز و اعصاب انلاینم ارتباط بگیری اگه چربی زیاد میخوری نخور حل میشه 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️