2733
2739

میخام انلاین شاپ لباس بچه و لباس زیر بزنم. بصورت اقساطی توی ۲قسط

این ایده اقساطی بودن من توی ی انلاین شام دیگه دیده بودم. ولی این کار احتمالش زیاده افراد کلاه بزارن وما بقی پول رو ندن.

بنطرتون راه حلی هست ک سرم کلاس نره اینطور؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من که آنلاین شاپ اکسسوری زدم پاره شدم کسی آنلاین نمیخره

پیجت تو اینستا ست؟ منم کارگاه ساخت اکسسوری دارم

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2731

استاتر اعتماد سخته همه مثل هم نیستن

من کارگاه ساخت اکسسوری دارم بارها پیش اومده طرف اوکی داده روی طرح و... من بخاطر اینکه سرم خلوته کار برش میزنم بعد میبینی واریز نمیکنه و کلا ناپدید میشه

من کارم سفارشی سازه حالا کو تا یکی پیدابشه همین طرح با همین اندازه بخواد

یعنی دیگه تا واریز نکنن برش نمیرنم 

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
اره  کارگاه‌ چطوری مثلا خودت تو خونه درست میکنی؟؟؟

منم پیجم اینستاست

نه عزیزم کلا کارگاه جدا دارم با دستگاه لیزر برش میرنم یعنی یه پلاک گردنبند از ۰ تا ۱۰۰ خودم میسازم 

2740
پیجتون بده حمایتت کنم عزیزم 

Namek_gallery

خوشحال میشم منم فالوت میکنم

چقدر خوبهه خیلی به نظرم جالبه

اره خیلی 😍

تو هایلات هام فیلم های ساخت هست فرصت کردی نگاه کن