2737
2739
عنوان

مدرک پیش دانشگاهی رو چی کار کنم

112 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من سال ۹۶ پیش دانشگاهیمو نصفه خوندم بعدکه ازدواج کردم ترک تحصیل کردم رشتمم انسانی بود الان قصد دارم دانشگاه آزاد برم ادامه بدم ولی مدرک پیش دانشگاهی فکر کنم بخوان به نظرتون چی کار کنم امتحاناش نهاییه؟ سخت برام بخونم راهی هست که من بتونم پیش دانشگاهیمو بگیرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دبیرستان سه سال خوندم مدرک دیپلم دارم ولی پیش دانشگاهیم نصفه ول کردم مدرکشو ندارم

میدونم عزیزم

۲ ساله ک پیش دانشگاهی جمع شده

اگه بخوای بگیری باید بری از اول ۳ سال آخر دبیرستان رو بخونی و دیپلم نظام جدید بگیری

الان که خرداد بچه ها برای سوابق تحصیلی و ترمیم‌معدل میرن و امتحان نهایی  شما اگه صرفا مدرک دیپلم میخوای شهریور و دی میتونی امتحان بدی دیگه نهایی نیست مدرک میگیری و دانشگاه آزاد ثبت نام میکنی 

2738
میدونم عزیزم ۲ ساله ک پیش دانشگاهی جمع شده اگه بخوای بگیری باید بری از اول ۳ سال آخر دبیرستان رو ب ...

ولی به من گفتن پیش دانشگاهی رو تطبیق میزنن که از اول بخونی چون نظام قدیمم

الان که خرداد بچه ها برای سوابق تحصیلی و ترمیم‌معدل میرن و امتحان نهایی  شما اگه صرفا مدرک دیپل ...

ببخشید مدرک پیش دانشگاهی میخونم اونم یعنی نهایی نیست

ولی به من گفتن پیش دانشگاهی رو تطبیق میزنن که از اول بخونی چون نظام قدیمم

من هزار جا زنگ زدم گفتن چون پیش دانشگاهی جمع شده . باید ب جاش دیپلم نظام جدید بگیری . بعد پرسیدم فقط سال آخر رو بخونم؟  گفتن ن , ۳ سال آخر . منم قیدش رو زدم کلا

رشتت چی بود 

هنرستان بودم,  کلا من پیش دانشگاهی نداشتم 

میخواستم بگیرم ک بتونم برم دانشگاه غیر انتفاعی

بعد دیدم اینطوریه , با دیپلم رفتم دانشگاه علمی کاربردی و کاردانیم رو گرفتم

2706