2733
2734
عنوان

چندروز بعداز سزارین سرپا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من از فرداش مجبور شدم پاشم به سختی و درد فراوان چون بچم تو ان آی سیو بستری بود و من مرخص بودم باید می رفتم پیشش😕

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
۴روز مادر شوهرم و خواهر شوهرم اینا۲۰ روز خونم بودن ازونام پذیرایی میکردم 😭😭

☹️💔

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
نه کلا میگفتن کسی  به جز مادر نمی تونه بیاد تو بخش نوزادان به زور نیم ساعت مادرم رو میذاشتم که ...

وای چقدرنامردهستن نمیدونم چرادرک ندارن مادردردداره من خواهرم بردم بهداشت زن گفت مادرحتمابیادگفتم حالش خوب نیست نمیتونه گفت مگه چیکارکرداصلام دردنداره بقیه مادرها اومدن بزنش بیارش سرم چنان دادزد

۴روز مادر شوهرم و خواهر شوهرم اینا۲۰ روز خونم بودن ازونام پذیرایی میکردم 😭😭

منم مامانم منو ول کرده بود از مادرشوهرم اینا پذیرایی میکرد

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
منم مامانم منو ول کرده بود از مادرشوهرم اینا پذیرایی میکرد

من که حلالشون نمیکنم مخصوصا خواهر شوهرمو که اهل دعا و جادو جمبله با یه عالمه دعا و اینا اومد بالا سر بچم بعدم گیر داده بود که من باید برم بیمارستان پیش زن داداشم من نذاشتم بیاد اصلا نمیذاشت با بچم شوهرم خلوت کنم یهو نصف شب پا میشدم می‌دیدم کنار تخت بچم نشسته در حالی که منو شوهرم کنار هم خاب بودیم 

من که حلالشون نمیکنم مخصوصا خواهر شوهرمو که اهل دعا و جادو جمبله با یه عالمه دعا و اینا اومد بالا سر ...

آخ آخ چه بیشعور

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
وای چقدرنامردهستن نمیدونم چرادرک ندارن مادردردداره من خواهرم بردم بهداشت زن گفت مادرحتمابیادگفتم حال ...

من خودم بخش زنان بود بچم نوزادان بابخیه کلی را می رفتم دارو سرم خودم رو میزدم دوباره برمی گشتم پیش بچه