2737
2739

به نظرتون ۱۲ میلیارد سرمایه برای آقای ۴۵ ساله مناسبه یا ضعیف به حساب میاد

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متوسط

خودم هم وضعیتم متوسطه ولی متاسفانه کل سرمایش ملکه یعنی نمیشه باهاش کاری راه انداخت

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
اگه نتیجه تلاش خودش باشه عالیه. اگه ارث باشه زیاد روش حساب نکن.

نه همش زحمت خودشه 

پدر و مادرش سنشون بالاس نزدیک ۷ تومن بهش ارث تعلق میگیره

دور از جونشون البته

نه همش زحمت خودشه  پدر و مادرش سنشون بالاس نزدیک ۷ تومن بهش ارث تعلق میگیره دور از جونشون الب ...

مرد جماعت باید استقلال استقلال داشته باشه.  در هر شرایطی میشه روشون حساب وا کرد. اگه پول خودش هست عالیه. حتی اگه ی میلیارد باشه. 

مرد جماعت باید استقلال استقلال داشته باشه.  در هر شرایطی میشه روشون حساب وا کرد. اگه پول خودش ه ...

خیلی زحمت میکشه ولی وضعیت کارش الان مثل قبل نیست

یه خوبی که داره اینه که اصلا رو پول من حساب نمیکنه یعنی من داشته باشم اون نداشته باشه نمیزاره یه قرون خرج کنم

ولی خوب گفتم دوستان متاهل بهتر میتونن راهنمایی کنن که ایا باید دنبال موقعیت مالی بهتر بگردم (که نیست)

2740