2733
2734

کراشم معروفه شمارششو از اینستاش پیدا کردم حالا یکباز سه ماه پیش زنگ زدم خیلی مهربانانه ج داد و قربون صدقه... یکبارم دوماه پیش ولی خوب اونبار هم من هم دختر خالم مرض داشتیم دست انداختیمش ناراحت شد قطع کرد🤣🤣و حتی تو لایوش گف مزاحم پیدا کردمچون با دختر خالم نزدیک ۷ یا ۸ بار زنگیدیم🤣🤐

حالا دلم میخواد دوباره بهش زنگ بزنم ولی اینبار بگم عه وا اشتباهی زنگ زدم فقط دلم میخواد صداشو بشنوم ولی از یه ور میگم نکنه اون چند باری که زنگ زدمو شمارمو سیو کرده باشه مزاحم بده دست پلیس؟تروخدا بگید چیکار کنم🤣 

در اینده زن علی هسدم😂😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا😮‍💨

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
2738

ول کن دیگه😐اگر حستون متقابل بود یه چیزی میگفت انقدر زنگ زدن فقط باعث مزاحمتش میشی مگه بچه ای؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ول کن دیگه😐اگر حستون متقابل بود یه چیزی میگفت انقدر زنگ زدن فقط باعث مزاحمتش میشی مگه بچه ای؟

نه😂

مشکل اینجاست نمیدونه اونکه باهاش تو اینستا چت میکنه منم😂

در اینده زن علی هسدم😂😁
پسری که ندیده و نشناخته قوربون صدقه میره واقعا ادم نیس چرا بچه بازی درمیاری🙄

میخوای باور نکن ولی وقتی طرف معروفه بهش میگم فن پیجتم نباید گرم بگیره؟

در اینده زن علی هسدم😂😁
2706