2733
2739

یکی می‌گفت بنویسیم از رو هر مطلب چند بار امتحان کردم خوبه مطلبا رو یادم میاد قشنگ ولی زمان بره 

فقط روخوانی کنم احساس میکنم چند ساعت بعد یادم میره 

شما چیکار میکنید؟

افوض امری علی الله ان الله بصیر بالعباد♥️.                کار خود را به خدا واگذار کردم که او نسبت به امور بندگانش آگاه است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به فرد خیالی رو به روم که یه مادره بی سواده سعی میکنم درسو یاد بدم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731

چشم خوانی مفهوم سازی

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
به فرد خیالی رو به روم که یه مادره بی سواده سعی میکنم درسو یاد بدم

شنیده بودم به عنوان معلم به شاگرد یاد بدید ولی اینکه فرض کنید طرف بیسواد فهم تو رو ندارن سخته

افوض امری علی الله ان الله بصیر بالعباد♥️.                کار خود را به خدا واگذار کردم که او نسبت به امور بندگانش آگاه است
شنیده بودم به عنوان معلم به شاگرد یاد بدید ولی اینکه فرض کنید طرف بیسواد فهم تو رو ندارن سخته

باعث میشه مطلبو تو ذهنت باز و ساده سازی کنی

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2740