2733
2734
عنوان

تست و آزمایش مثبت😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 80 پست
آزمایش تیتر بتا😍😍😍

مبارکه عزیزم برای منم دعا کن تو دلیم طوریش نشده باشه بتام پایینه 😔

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖مامان قناد هستم سوالی داشتید تا جای که بتونم راهنماییتون میکنم🫂🥰💖دلبرمومشکی۲سابقم🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مرسی عزیزم😍واقعا باورم نمیشه هنوز  همش میگم نکنه خوابم😍

بوس بهت مامان قشنگ 

نی نی کوچولوت قدمش خیر باشه و سالم باشه بعد هشت سال واقعا آدم باور نمیکنه ایشالا چن تا بچه دیگه هم خدا بهت بده این همه سال منتظر بودی  

بوس بهت مامان قشنگ  نی نی کوچولوت قدمش خیر باشه و سالم باشه بعد هشت سال واقعا آدم باور نمیکنه ...

ممنونم عزیزم 😍😍

اصلا یه حس و عجیبیم 😍

همیشه فکر میکردم من وشوهرم بدونه بچه قراره باشیم واسه همیشه دیگه خیلی وقت بود اصلا درگیر نکردم خودمو

خدایا جواب صبرمو داده😍😍

ممنونم عزیزم 😍😍 اصلا یه حس و عجیبیم 😍 همیشه فکر میکردم من وشوهرم بدونه بچه قراره باشیم واسه همی ...

خدا خیلی دمش گرمه 

واقعا خیلی خوشحال شدم حالا ک حامله شدی و به خواستت رسیدی دعا کن بقیه کسایی ک مس شما منتظرن هم دامنشون سبز بشع   

2706