2752
2734
۹۶بودم ۱۴فروردین ۸۴بودم الان انتظار دارم ۸۰باشم

چندسالته

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تبریک میگم بهتون 🌼 چه رژیمی گرفتید؟

مرسی 

فستینگ

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چندسالته

۱۹

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
۱۹

عزیزدلم جسارت نباشه 

بخاطر امضات میگم سعی کن اول خوب وزن کم کنی بعد نینی بیاری بعد اینکه وزن کم کردی هم یه چکاپ شو که بخاطر کاهش وزن اهن و ویتامینای بدنت اوکی باشه که نینی تو دلت موندگارشه😘🥰

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
عزیزدلم جسارت نباشه  بخاطر امضات میگم سعی کن اول خوب وزن کم کنی بعد نینی بیاری بعد اینکه وزن ک ...

نه عزیزم جسارت نیست از لطفته ک بفکرمی 

بله منم دارم همین کارو میکنم میخام وزنم متعادل بشه بعد یکم وقت بگذرونم یکم بگذره ب خودم برسم بعد دوباره باردار بشم تجربه تلخی شد میترسم باز باردار بشم و تکرار بشهه

نه عزیزم جسارت نیست از لطفته ک بفکرمی  بله منم دارم همین کارو میکنم میخام وزنم متعادل بشه بعد ...

قربون شعورت🤍

اره بهتره ۶ ماه صبر کنی سیستم بدنت برگرده به حالت اولیش

انشالله اینسری موندگار میشه ولی سعی کن از طریق دکتر باردار بشی بعد سقط زیر نظر دکتر باشی خیلی اصولی تره