2752
2734
عنوان

از روزی که بهم خیانت کرد دیگه زندگی نکردم و مردم برای همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 46 پست
درونم چطور داغونه؟؟ اونو من ۴سال انتظار کشیدم  ازدواجم سنتی بود  براهمین گفتم بزار ب عش ...

منظورم این نیست که آدم بد یا خوبی هستی.از درون روی خودت کار نکردی .و پر از طرحواره ای.باید درستشون کنی.جهان بیرونت خود به خود درست میشه.

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم پاکه مهربونه دوسمم داره و درکم میکنه 

خوب دیگه بیشتر از این چی میخوای

مثل اون پسر یا مثل شوهر من خوبن که حواسشون پولشون محبتشون مال همه هست غیر از زن و خانوادشون

ترو خدا سعی کن دوستش داشته باشی و اون احمق را هم از زندگی و دل و ذهنت پاک کنی اگر بخوای میشه

بعد میبینی که زندگی گلستان میشه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
خوب دیگه بیشتر از این چی میخوای مثل اون پسر یا مثل شوهر من خوبن که حواسشون پولشون محبتشون مال همه ه ...

من حس میکنم بیشتر بخاطر بی محلیاش و بلاک کردناش و خیانتش ناراحتم نه از عشق

2731
من دوسش داشتم !

منم یه نفر را دوست داشتم از بچگی و بهش نرسیدم

ولی وقتی یادم بهش می افتاد  سوره ی ناس میخوندم چون میدونستم از وسوسه ی شیطانه

تو ذهنم بهش فحش میدادم و میگفتم گمشو و با پام شوتش میکردم بره جواب داد برا من

بگم به اون طرف فحش نمیدادما به فکر خودم فحش و لگد میزدم

چطور درست میشن؟

با یه سری تمرین.دوره های سوده هروی خیلی خوبه تمریناتش.من هرکسی دیدم استفاده کرده راضی بوده.سرچ کن دوره هاشو استفاده کن خیلی از درون بهتر میشی.نگران نباش.زندگی پر از چالشه.درست میشه‌.هیچ مشکلی غیرقابل حل شدن نیست.

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
من حس میکنم بیشتر بخاطر بی محلیاش و بلاک کردناش و خیانتش ناراحتم نه از عشق

اصلا ارزش داره که خودت را ناراحت بکنی

من همش میگم هیچ کس ارزش نداره که من بخوام به خواطرش با اعصاب و روان خودم بازی کنم یا براش اشک بریزم

برا همین راحت از کنار خیلی چیزها رد میشم

الان ناراحتی که چرا با اون هرزه ازدواج نکردی با ی معتاد ازدواج کردی؟؟؟اعتیاد بهتره...وقتتو بجای چک ک ...

همش میگم اگه اون با کسی ازدواج کنه حتما خوشبختش میکنه نمی دونم چرا این فکرا میاد سراغم

اگه مشاور حضوری بهت جواب نداد،بگو شماره یه مشاور آنلاین بدم خیلی خوبه،من برا کنکور میرفتم پیش یه مشاور گفت مشکلت کلا درس نیست،باید از نظر فکری و عصبی درمان بشی،به همکارم ک روانشناسه معرفی میکنم،واقعا خیلی کمکم کرد طرف بعد عید،خواستی شمارشو میدم بهت.

2706