2733
2734

اصلا از هیچی خوشش نمیاد 

اگ ب زور گوشی و اهنگ و برنامه کودک یکم غذا میکس شده نریزم تو دهنش 

هیچی نمیخوره ...

نه غذا انگشتی میخوره 

نه سوپ نه غذا سفره هیچی 

يعني مشکل از منه؟

من مادر بدی ام ؟ من بچه داری بلد نیستم؟ 

چیکارش کنم انواع شربت اشتها دادم زینک مولتی اهن 

اه 

خسته شدم دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه خواهرشوهرم این طور بود از شیر گرفتش خوب شد. حالا اسمش شکمو شده. روزی یه موز که حتما باید بخوره قشنگ برنج و خورش میخوره. عاشق میوه، هلو، زردالو و.. بستنی، اجیل و... هست.

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2731
2740

دختر منم همینه  یه یال و دوماهشه  بزورر غذا میخوره ترانه کودک تو تلفزیون میزارم براش صداشو میبرم بالا تا کمی هواسش به کارتون بشه ومن بزور بش غذا میدم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
دختر منم همینه  یه یال و دوماهشه  بزورر غذا میخوره ترانه کودک تو تلفزیون میزارم براش صداشو ...

من نگران ب زور غذا دادن نیستم 

نگران اینم ک غذای درشت اصلا بلد نیس بخوره 

یکم غذای میکس شده میریزم تو حلقش اونم فقط قورت میده 

خیلی اعصابم خرابه

زود نیس برا از شیر گرفتن

چرا زوده. منظورم اینه شاید بعدا اشتها پیدا کنه. وقتی از شیر بگیرین. خواهرشوهرم یک سال و نه ماه گرفت. چون یه دونه برنجم نمیخورد. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
من نگران ب زور غذا دادن نیستم  نگران اینم ک غذای درشت اصلا بلد نیس بخوره  یکم غذای میکس ...

بچم هم اصلااا غذای درشت نمیخورا مثلا برنجو با کلییی ماست قاطی میکنم میخوره ابکی میشه چون بعد یه سالگی براش دندون در اورد و هر وخ چیزی غیر ابکی میزارم دهنش در میار۷ اصلا نمیخوره  

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
بچم هم اصلااا غذای درشت نمیخورا مثلا برنجو با کلییی ماست قاطی میکنم میخوره ابکی میشه چون بعد یه سالگ ...

دخترت نشسته غذا میخوره؟ 

دختر من اصلا نشستنی نمیخوره روشو ۱۸۰ درجه برمیگردونه

باید ب یه بالشتی چیزی تکیه بدم بریزم تو حلقش

دخترت نشسته غذا میخوره؟  دختر من اصلا نشستنی نمیخوره روشو ۱۸۰ درجه برمیگردونه باید ب یه بالشت ...

اره اصلا یه نمیاسته غذا بخوره برا همین بیشتر اوقات میایستم اونم بغلم میگیرم بلند میکنم  از زمین و هزارتا  روش یا میبرمش بیرون یا تو حیاط تو موتور یا کلا تاب تا یکمی غذا بخوره

2706