2737
2734

متوجهش میشم انگار دارم ب پارانویا مبتلا میشم علائمو میدونم با این افرادم زندگی کردم .خانوادم نمیزارن برم دکتر دلیلی اصلی بیماریمم خودشونن با تنش و استرس هایی ک بم دادن .میگن هیچیت نیست داری تلقین میکنی .ولی من متوجه میشم ک یچیمه.کسی نمیبرم دکتر میگن دیوونت میکنن 16سالمه .نمیخوام زندگیم نابود شه نمیبرنم دکتر نمیزارن برم😢

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علائمش چیه؟؟

احساس ترس از ادما ک حس میکنی بت اسیب میزنن .میترسی مسمومت کنن

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
علائمش چی هست؟  خودت نمیتونی تنهای بری دکتر؟  بعضی وقت ها آدم خودش متوجه میشه ولی اطرافی ...

علائمو تازه ب یکی گفتم بخون.نمبتونم خودم تنها برم میگن دیوونت میکنن.نمیفهمن نرم دیوونه میشم