2733
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 17941 بازدید | 3077 پست

@خزان_نارنجی    

سلام سمیرا جان امروز چیت کردم

شیر ۱۰۰

کباب تابه ای ۲۰۰

مرغ ۱۵۰

ماست ۳۰۰

اووکادو ۲۰۰

‌بعد چیت 🤦🏻‍♀️

کاوا (برنج، عدس، مرغ، زیتون، ذرت، خیار، گوجه، سس) کالری دقیقشو نمیدونم شاید ۱۰۰۰، اصلا گرسنه هم نبودم  فقط هوس کردم. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ورزشم نکردم. ویتامین و فیبرم نخوردم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.

وزنمو از تو امضام برداشتم گذاشتم تو تاپیک وزن رکورد سلامتی. ۹۰۰ گرم هفته پیش کم کردم ولی دو سه روز آخر خیلی خیلی کم تونستم بخورم، بدنم اصلا داشت به هم میریخت. راستش یه جورایی از قصد چیت کردم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر خوبه کتابخونه نزدیک خونت باشه🫠

آره نعمته که من متاسفانه ازش بهره ای نبرده بودم تا بحال

باورت میشه مارال من ۶ ساله توی این خونم و وولین بارم بود میرفتم کتاب امانت بگیرم. پسرم زیاد رفته کتاب آورده ولی خودم اولین کتابمه

راستی گفتی دستت درد میکنه.چرا عزیزم؟

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
سلام ساناز جون گزارش چهار شنبه مجاز ۱۱۰۰  مصرفی۱۲۵۹  آب ۲ لیوان

سلام گلم. نوش جونت باشه 🥰🥰

کالری اضافه اتم ندیدم اصلا 😉😉 خیالت تخت

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
چشم

بی بلا گلم

آره نعمته که من متاسفانه ازش بهره ای نبرده بودم تا بحال باورت میشه مارال من ۶ ساله توی این خونم و و ...

خیلی خوبه عزیزم دیر نیست استفاده کن ، من بودم میرفتم همونجا هم کتاب میخوندم خود محیط کتابخونه خیلی حس خوب داره

بعضی وقتا قلبم درد میگیره میزنه دستم امروز بهتره دستم ولی وقت نکردم برقصم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
خیلی خوبه عزیزم دیر نیست استفاده کن ، من بودم میرفتم همونجا هم کتاب میخوندم خود محیط کتابخونه خیلی ح ...

شوهر منم از وقتی واکسن کرونا زده این مدلی شده

با فسقلیم نمیشه برم مارال. همه جا رو بهم میریزه

شوهر منم از وقتی واکسن کرونا زده این مدلی شده با فسقلیم نمیشه برم مارال. همه جا رو بهم میریزه

ای جان آره با بچه کوچیک نمیشه اصلا

شاید از همین باشه من ناراحت و عصبی میشم اینجوریم واکسن هم شاید بی تاثیر نیست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
وزنمو از تو امضام برداشتم گذاشتم تو تاپیک وزن رکورد سلامتی. ۹۰۰ گرم هفته پیش کم کردم ولی دو سه روز آ ...

کاهشت مبارک عزیزدلم.اره دیدم اتقاقا خوب کاری کردی چیت کردی لازم بود برای بدنت👍

ممنون دلبر جان منم عشق میکنم گزارشاتت میبینم اصلا شوق میوه خوردن در دلم زنده میشه مخصوصا طالبی

عزیزمی😘❤

اره من میوه دوست دارم🙊😂

کاش نزدیکم بودی مینشستیم باهم میخوردیم😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلام لیلی جانم دندونت چطوره؟ خداروشکر چقدر خوبه اومدی🥰

سلام مارالی 

خیلی بهترم شکر خدا

ولی امروز وزن کردم دیدم بازم ۶۳.۷ شدم. حالم گرفته شد

دوباره باید بیام برسم به وزنی که تو تاپیک رسیده بودم! تا ۶۰.۸ پیش رفته بودم  

البته دیروز خوب رعایت کردم

امروزم تا الان خوب بودم

سلام مارالی  خیلی بهترم شکر خدا ولی امروز وزن کردم دیدم بازم ۶۳.۷ شدم. حالم گرفته شد دوباره ...

سلام عزیزم خداروشکر که بهتری جانم

عیبی نداره زود کم میشه چند روز رعایت کنی میبینی فوری رفتی ۶۰

من امروز فقط دکتر بودم،پسرمو برده بودم ، برگردم به درسش برسم وقت نشد دیگه ورزش کنم

2706