2752
2734
عنوان

پسرم بیماری adhd داره چیکار کنم؟

87 بازدید | 7 پست

تازه متوجه شدم ک خودمم داشتم و دارم بیماری اختلال توجه و خیلی عقبم انداخته تو زندگی برادرم هم داره شما روانشناس خوب سراغ دارید؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم .من تکمیلم افسردگی .استرس . کمالگرایی .وسواس فکری .تله رهاشدگی .

تو منی یا من توام😑

من فقط وسواس ندارم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2731
پسرت چندسالشه چه علائمی داره منم حس میکنم دخترم داره خودمم دارم میشه یکم توضیح بدی علائمشو

۴ سالشه نمیتونه یک دقیقه روی صندلی بند بشه گاهی اوقات مثلا میخواد شلوارش رو دربیاره اشتباه لباسش رو درمیاره یا مثلا میره توی اتاق کاری انجام بده یادش میره اصلا نمیشه باهاش صحبت کرد ن گوش میده ن توجه میکنه درکل توجهی به اطرافش نداره من خودمم موقع مدرسه گوش دادن به درس خیلی برام سخت بود این افراد به شدت باهوش ولی درس نخونن توضیح زیاد معلم خسته شون میکنه هیچ کاری رو به اتمام نمیرسونن شلخته ان

وسواس فکری منم نمیدونستم دارم .اصلا نمیدونسم چسه  اگه مثلا توذهنت به یه پوضوع خیلی فکر کنی ینی ...

ن خداروشکر اون یکی رو ندارم همون بخاطر adhd کاملا بی تفاوتم