2737
2739

من یه خانمی میشناسم پارسال دخترش خودکشی کرد

این خانم نابووود شد

همش هروز براش دعا میکنم که خدا بش نظر کنه

که بتونه دوباره باردار بشه شاید این غمش یکم کمتر شد

خیلی دلم میسوزه براش خیلی اقدام به بارداریم کرده

ولی نمیشه نمیدونم چرا

براش وقت دکتر گرفتم میشه براش دعا کنید

خیلی دلش شکسته اس

میدونم دعای شماااها گیراس

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خدا معجزه اشو نشون بده

بخدا هروز دعا میکنم اون خانم عمه ی منه خیلی نابود شده

میگم شاید اگه بچه دار بشه خب بشه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2742

دلیل خودکشی دخترش چ بود .چند سالش بود .ایا تک فرزند بود

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

الهی بمیرم برا دل‌ش

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738
بخدا هروز دعا میکنم اون خانم عمه ی منه خیلی نابود شده میگم شاید اگه بچه دار بشه خب بشه

انشالله خدا میده بهش خدای نکرده اگه حامله نشد زبونم لال،از پرورشگاه نوزاد بیاره بزرگش کنه یا یه دختر نوجوان ۱۸ ۱۹ساله بیاره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
انشالله خدا میده بهش خدای نکرده اگه حامله نشد زبونم لال،از پرورشگاه نوزاد بیاره بزرگش کنه یا یه دختر ...

نه حال روحیش خوب نیس بش بچه نمیدن شوهرش مریضه

الهی بمیرم برا دل‌ش

اهوم اون زن عمه ی منه دلم خون براش

ای امام زمان ظهور کن  منم خیلی خستم آبروم در خطره😭

راستی چیشد نگرانتم اشتی کردین؟

اهوم اون زن عمه ی منه دلم خون براش

😭😭دختر عمو چن ساله بود

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
نه حال روحیش خوب نیس بش بچه نمیدن شوهرش مریضه

الهی🥺🥺آی وی اف کنه،اصلاااا استرس نباید داشته باشه براش سمه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2706