2733
2739

من استخدام پیمانی هستم از طریق آزمون در آموزش پرورش. سه سال بی هیچ مشکلی خدمت کردم.متاسفانه سال چهارم به علت رفت و آمد به روستاهای دور و بعد از فوت خواهرم دچار دیسک کمر شدید شدم.تا جایی که پام و نتونستم تکان بدم. دکتر برام چون جوون بودم استراحت مطلق نوشت.و کمیسیون پزشکی نیز تایید کرد.بعدش بهتر شدم و برگشتم سر کار .سال بعدش من رفتم سر کار اما تو جاده کمرم به شدت گرفت و بعدش هم عمل کردم و پزشک دوباره سه ماه مرخصی بعد از عمل نوشت.و دوباره کمیسیون تایید کرد. حالا معاون آموزشی رفته گزارش داده به گزینش که من تظاهر به بیماری کردم و همکارم هم شاهد شده و گفته دستم با دکترا تو یه کاسه اس و حلال و حروم نمیشناسم !و باهاشون بد رفتاری کردم در صورتی که ایشون یبار به من بخاطر بیماری گفتن مفت خور و من با صدای بلند چون اون موقع ها هم خواهرم تازه فوت کرده بود زدم زیر گریه.... من گزینش گفتم هر دکتر میخواین من و بفرستین و تمام مستندات عمل و بیماری د دارم....الان منو ممکنه اخراج کنن؟؟و اینکه من میتونن بخاطر این اتهاماتی که بهم زدن شکایت کنم؟

حقوق نخوندم ولی وقتی مدارک پزشکی داری حق با شماست و بعد هم میتونی شکایت کنی

دختر خوشگلم ایشالله تا سال 1405 بیای بغلم ... بگو امین لطفا...فروش شلوار راحتی https://www.ninisite.com/discussion/topic/13554898/%d8%b4%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d8%aa%db%8c
حقوق نخوندم ولی وقتی مدارک پزشکی داری حق با شماست و بعد هم میتونی شکایت کنی

همه فکر و ذکرم شده این قضیه

از یطرف مریضم و استرس برام سم

خواب و خورد  خوارج ازم گرفته شده

بخاطر معلمی از همه چی گذشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه فکر و ذکرم شده این قضیه از یطرف مریضم و استرس برام سم خواب و خورد  خوارج ازم گرفته شده ب ...

نگران نباش اگه با حرف بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد

دختر خوشگلم ایشالله تا سال 1405 بیای بغلم ... بگو امین لطفا...فروش شلوار راحتی https://www.ninisite.com/discussion/topic/13554898/%d8%b4%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d8%aa%db%8c
2731
نگران نباش اگه با حرف بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد

آخه وقتی رفتم حراست گفتن حتما با مدرک بوده که گزینش شمارو خواسته

من همه مرخصی هام قانونی بودا و با تایید خود کمیسیون فرهنگیان بود

یعنی ممکنه بگن چرا مریض شدی و مرخصی رفتی؟

و اینکه همکارم که باهام خصومت شخصی داشت شاهد شده