2737
2739

سلام میدونم که این سایت مناسبم نیست واقعا عذر میخوام اومدم چیزی بگم و برم ممنون میشم کمکم کنین

من برای اولین پریود شدم و تموم شد ولی واقعا بعد از اینکه اولین بار پریودیم تموم شد واقعا افسرده شدم حس خوبی‌ندارم همش خودم سرزنش میکنم کاش دیر تر میشدم با اینکه از بچگی میدونستم چیه و طبیعیه واقعا به این روتین زندگیم عادت ندارم میشه بگین چیکار کنم خواهر بزرگترم ندارم که درکم کنه یا چیزی یا نمیشه کاری کرد که فقط ۳ روزه پریود شد و تموم شد توروخدا کمکم کنین واقعا نمیدونم چجوری عادت کنم به این روتین با اینکه طبیعیه ولی واقعا حس خوبی ندارم همه ی دوستام زودتر از من شدن ولی من هی سرزنش میکنم خودمو که کاش دوسال دیگه میشدم😭چیکار کنم که به یه چیز طبیعی عادت کنم همه روزم شده گریه خواهش میکنم بخاطر سنم سرزنش نکنین میدونم سایت متناسب سنم نیس

اقااا در این بین یه نگاه به پست اخر من بندازین🥲😂

یه چالشه که هیچکی جوابشو نمیدونه...

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم دختر منم ۱۲ سالشه و تقریبا ی سال ک پریود مبشه این سیر طبیعی بدن هست دیر یا زود اتفاق میوفته تاریخ شروع پریودیت و تو تقویم علامت بزن ماه های اول یکم جلو عقب و دیر و زود داره ممکنه تایم پریودی ی دفعه سه روزه ی دفعه ۷ روزه باشی کمـ کم عادت میکنی عزیزم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
قبلش جا مامانت تاپیک زدی

چ دقتی براااااااوووو

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔