2733
2734

از ظهر که شنیدم اعصابم بهم ریخته یه بچه۱۴ساله پسر اینقدرم بچه خوبیه اینقدر کاری و با ادبه 

باباش۲تا دختر داره و این پسرو یادش افتاده پسر نمیخواد بچه رو یه مدت انداخته بیرون الانم برده بهزیستی داده گفته اینو نمیخوام فقط۲تا دخترمو میخوام دلم برا پسره کبابه اگه میدونستم من نگهش میداشتم چی میکشه الان چندباری دیدمش اینقدر نمکی و با ادبه اینقدر احترام سرش میشه نمیدونم چرا این کارو کرده باباش

این۵امین کاربریمه 😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون پدر نیست اسم پذر رو همچین ادمی نزارید.همینطور ک پدر من پدر نیست وبچشو نفرین کرد وبچگیمو نابود کرد ونتفریحی نه زندگی نه روی خوشی همش بداخلاق بود ومذهبی شدید

خدایم برایم کافیست،🙏
2728
غیرقابل باوره

من خودم چندساعت تو شک بودم سرم درد گرفته کاش بچه رو ندیده بودم این خوبه ۱خیابون اون طرف تر یه مدت عکس یه دختر بچه رو زده بودن گفتن گم شده الان پلیسا فهمیدن مامانش بچه رو کشته به خاطر اینکه اوتیسم داشته 

فک کن این۲تا خبرو امروز شنیدم اعصابم بهم ریخته

این۵امین کاربریمه 😉
خیلی خانواده ها بی رحم شدن💔 انگار اون بچه خودش خواسته بیاد به این دنیا💔

باز اگه بچه بدی بود  میگفتیم خانواده اش سیر شدن ازش ولی این پسر مردونگی ازش میریخت

این۵امین کاربریمه 😉
مگه بهزیستی گذاشتن به همین آسونیه؟؟ پدر ولی قهریه بچه هست نمیتونه بگه بچمو نمیخوام میدم بهزیستی  ...

فعلا که گذاشته بهش هم گفتن تا۵سال دیگه نمیزاریم رنگشو ببینی باباعه هم خوشحال ولی مامانش ناراحته اینجور که شنیدم حالا بابام میخواد بره پیداش کنه حداقل هر دفعه ای یکم پولش بده 

این۵امین کاربریمه 😉
2740
من خودم چندساعت تو شک بودم سرم درد گرفته کاش بچه رو ندیده بودم این خوبه ۱خیابون اون طرف تر یه مدت عک ...

طفلی دختره خدای من اخه دست خودش نبوده اتیسم بودنش خدایا

خدایا!من یاغی نیستم✋
طفلی دختره خدای من اخه دست خودش نبوده اتیسم بودنش خدایا

اره یکی نیس به مامانش بگه خو تو نمیخوایش ببر بده بهزیستی بزرگش میکنه مگه خدایی که حق زندگی میدی و میگیری

این۵امین کاربریمه 😉
خیلی ناراحت شدم خیلی

من اون دختره رو خداروشکر نه عکسشو دیدم نه میشناختمش ولی بازم با شنیدن خبرش ناراحت شدم ولی این پسر بچه هه رو دیدمش باهاش حرف زدم الان خیلی حالم بده براش گناه داره تازه رفتارایی که باهاش میکردن رو هم برام گفتن بیشتر دلم براش سوخت بخدا اگه زودتر میدونستم اینجوری تو خونه خودمون نگهش میداشتم یه کتک سیر هم میدادم به باباش بزنن 

این۵امین کاربریمه 😉
مادرنداره؟

چرا داره ۷تا عمو ۶تا دایی هم داره ولی انگاره هیشکیو نداره همکارای بابام وقتی فهمیده بودن گریه اشون گرفته بود فک کن مرد جماعت گریه افتاده بوده

این۵امین کاربریمه 😉