2733
2734
عنوان

بچه ها شما اگ شیفت شب برید آرایش میکنید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 29 پست
در حد اراستگی اره

منم دز حد آراستگی میزنم ولی کرم بنظرم اضافه کاریه چون باید چند ساعت بعد بشورم ینی نزدیک یک ساعت تایم خوابم سر این چیزا میپره صورت بشور میسلار بزن تونر بزن مرطوب کننده بزن😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین چطور راحتی خب وابسته به شغلت هم هست طبیعتا باید لذت ببری و بازدهی خوبی داشته باشی 

من فعلا شیفت شب ندارم ولی اگر داشته باشم مثل همین الان رایش میکنم 

کرم آرایشی پوستو خراب میکنه میخوای یه مرطوب کنند هبزنی باز بهتره من خودم ضد افتاب رنگی میزنم آسیب هم نزده تا بحال به پوستم 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁

من ۲۴ سالمه هر جا برم 

اول آبرسان میزنم، بعد ضد آفتاب بی رنگ 

بعد ابروهامو  ژل ابرو  میزنم ،   رژلب میزنم اونم نه خیلی زننده

به جای ریمل هم ژل مخصوص مژه میزنم که بی رنگم هست که لیفتش میکنه و ضرری هم نداره  

همه هم  میگن پوستت خیلی خوبه   هم مرتب به نظر میریم هم طبیعی 

2731
من هم مثل خودت دقیقا کرم و رژ و ریمل خیلی سبک می زنم  اخه من اگر ابن هارو نزنم چهرم خیلی بیحال ...

از شبکاری پوستم دگ داره بد میشه زیرپوستی زدم همش

میگم کرم رو دگ نزنم لاقل همینجوریش شیفت شب پوستم خراب کرده

من ۲۴ سالمه هر جا برم  اول آبرسان میزنم، بعد ضد آفتاب بی رنگ  بعد ابروهامو  ژل ابرو ...

میشه از مارک ژل ریملت عکس بدی

برا من سفیدی میزنه 

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
منم دز حد آراستگی میزنم ولی کرم بنظرم اضافه کاریه چون باید چند ساعت بعد بشورم ینی نزدیک یک ساعت تایم ...

کرم پودر که کلا اضافیه

ولی به نظرم ضد افتاب رنگی بزن واسه سلامت پوستم خوبه هم اینکه یه حالت فرشی هم به صورتت میده با تینت اینجوری هم از پوستت مراقبت کردی هم اراسته و خوشگلی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
از شبکاری پوستم دگ داره بد میشه زیرپوستی زدم همش میگم کرم رو دگ نزنم لاقل همینجوریش شیفت شب پوستم خ ...

دقیمت من خم تو وضعیت مشابه خودتم 

البته من  اغلب ماسک رو صورتم چون محیط کارم بیمارستان 

کرم پودر که کلا اضافیه ولی به نظرم ضد افتاب رنگی بزن واسه سلامت پوستم خوبه هم اینکه یه حالت فرشی هم ...

کرم پودر نه سی سی کرم فارماسی میزنم تازه ضررش کمتره اینجوری شده کرم پودر میزدم ک هیچی نمونده بود از پوستم

مرطوب کننده با تینت بزنم خوبه؟

دقیمت من خم تو وضعیت مشابه خودتم  البته من  اغلب ماسک رو صورتم چون محیط کارم بیمارستان&nb ...

عه منم بیمارستانم همدردیم پس

اره بابا محیطی ک‌من هستم آلوده س همش باید ماسک بزنم

مرطوب کننده فقط بزنم با تینت خوبه؟

کرم پودر نه سی سی کرم فارماسی میزنم تازه ضررش کمتره اینجوری شده کرم پودر میزدم ک هیچی نمونده بود از ...

اره اوکیه 

ولی کلا اگه ضد افتاب بی رنگ بزنی جای مرطوب کننده بهتره هر دو ساعتم تمدیدش کن اینجوری واسه پوست عالیه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
عه منم بیمارستانم همدردیم پس اره بابا محیطی ک‌من هستم آلوده س همش باید ماسک بزنم مرطوب کننده فقط&n ...

اره تینت هم خوبه 

من تینت رو به هر جایی که دستم بیاد می زنم تا یکم سر حال تر به نظر برسم 😅😁