2737
2739

من باردار نمیشم دکتر گفته فقط اهدایی منم دارم میگردم یه واسطه که اول کار پولم رو خورد بلاک کرد و دوباره باز کسی معرفی شد قشنگ حرف زدم گفتم که اگه بعد از شروع کار به هر علتی جا بزنی یا بگی فلانی بیشتر میده برم با اون همین حالا بگو وقت همو نگیریم منم متحمل زیان مالی نشم گفت نه تا اخرش هستم و فلان بعد که ویزیت و سونو و ازمایش شروع شد هزینه رفت و امدهم گرفت بعد دو روز گفت نه جای دیگه گفتن بیشتر میدیم و رفت ۷۰۰ هزار بهم زیان زد .در حالی که می دونست دستم تنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله هست بعضی همین دنیا تاوان پس میدن بعضیها میمونن 

برای آخرت ، خدا از حق الناس نمیگذره .اگه به نذر و توسل اعتقاد دارید مثل دستور امضام توسل کنید به ۱۴ معصوم و شعید هادی و شهید سامانلو ، با این نذر خیلیها حاجت روا شدن .انشاءالله خداوند مصلحت دار کنه شما هم صاحب فرزند صالح و سلامت بشید . اسکرین یه کاربر میذارم بعداز ۱۴ سال مادر شده 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
دستت تنگه میخای بچه بیاری؟  امروز ی تاپیک بود می‌گفت پول ندارید بچه نیارید تا بچه دلش نشکنه مو ...

دوست عزیز منظورم این نیست گشنه هستیم خونه داریم درامد هم هست فقط بخاطر طول درمان این چند سال یکم دستمون خالی شده وگرنه می تونیم براش زندگی خوبی بسازیم

بله هست بعضی همین دنیا تاوان پس میدن بعضیها میمونن  برای آخرت ، خدا از حق الناس نمیگذره .اگه ب ...

خیلی ممنون حتما اینکار رو میکنم همین حالا هم ختم سوره واقعه با صلوات برداشتم

دوست عزیز منظورم این نیست گشنه هستیم خونه داریم درامد هم هست فقط بخاطر طول درمان این چند سال یکم دست ...

ان شا الله ک بتونید 

برید تو مرکز ناباوری خودشون بهتون میگن برا تخمک اهدایی چه کارایی باید بکنید بهتر هم هست تا این کسایی ک معرفی میشن چون اینا پول زیادی میگیرن 

2738
ان شا الله ک بتونید  برید تو مرکز ناباوری خودشون بهتون میگن برا تخمک اهدایی چه کارایی باید بکن ...

والا اونها خودشون از همه بدترن خبر ندارید همشون میگن هزینه بالای ۸۰ میلیون درصد موفقیت هم ۳۰ درصد

والا اونها خودشون از همه بدترن خبر ندارید همشون میگن هزینه بالای ۸۰ میلیون درصد موفقیت هم ۳۰ درصد

واای چه گرون 

یکی از اقوامممون چن سال پیش همینطوری باردار شد ولی انقد گرون نبودد

خیلی ممنون حتما اینکار رو میکنم همین حالا هم ختم سوره واقعه با صلوات برداشتم

حتی اگه چله ی دیگه ای هم دارید مثل دستور امضام شروع کنید جداگانه بخونید، نیتتون هم نزدیک شدن به خداوند و سلامتی و ظهور آقا امام زمان باشه بعدش  حاجت روایی خودتون نگران نباشید با این نذر خیلیها حاجت گرفتن ، بچه هایی که سالهای قبل با این نذر دنیا اومدن الان ۵ ساله شدن 

الهی به زود زود شماهم خبر خوش حاجت روایی بدی عزیزم .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
حتی اگه چله ی دیگه ای هم دارید مثل دستور امضام شروع کنید جداگانه بخونید، نیتتون هم نزدیک شدن به خداو ...

الهی امین حتما از امروز اینها رو هم به ختوم اضافه میکنم شما هم برام دعا کنید خیلی ناراحتم و نگران

الهی امین حتما از امروز اینها رو هم به ختوم اضافه میکنم شما هم برام دعا کنید خیلی ناراحتم و نگران

چشم عزیزم به شرط لیاقت دعاگو هستم انشاءالله به زودی زود صاحب فرزند صالح و سلامت بشید تاپیک بزنید صدام کنید خبر خوش بدین 😍