2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم قششنگ منوو شست رو طناب اویز کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 12615 بازدید | 247 پست
من اگه جای اسی بودمبه روی خودم نمیاوردم که دیدم چون بدتر میشه.بیشتر ن.اه میکنه. فک میکنه حالا چه خب ...

باید حساسیت نشون بده

وگرنه فردا پس فردا بهش خیانت میکنه

وقتی بدونه داری کنترلش میکنی جرعت نمیکنه خطا بکنه

اصلا چه معنی داده وقتی زنش کنارشه به یه زن دیگه نگاه کنه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت کردم  مگه چند سالمه که برای همه چی حرص بخورم باورت میشه موهام سفید شده  از الان هز ...

منم خیلی دلم میگره از حرفایی ک پشت سرم میزنن فقط گریه میکنم راه دیگه ای ندارم بنظرت شوهرم باید چکار کنه ک ببخشمش؟

2731
نگاه نگاهه دیگه  من خودم شوهرم نبینه میگم نگاه کن اون خانمه مثلا موهاش بلنده تا براش عادی بشه

نه اتفاقا نگاه نگاه نیست 

کسی که نگاه عادی می‌کنه خیلی فرق داره تا یکی که چشاش هرزه می‌ره و از رو منظور خانما رو میبینه 

نگاه نگاهه دیگه  من خودم شوهرم نبینه میگم نگاه کن اون خانمه مثلا موهاش بلنده تا براش عادی بشه ...

وایی تحملش برام خیلی سخته احساس میکنم سرد میشه از من

2738
اشتباه نکن.اینکع بهش بگی اینو باید میگفتی.جرش میدادی. خوب گفتی و فلان فقط و فقط اسی که همجنس خودته ر ...

میشه ریپ نزنی

من نمیدونم وقتی طرف حسابم اسی هستش 

شماها چرا جبهه میگیرین واسه آدم

نظرت رو نگه دار برای خودت لطفا

درضمن چون همجنسمه درکش میکنم 

زبون دارزی کردن و نکردنش هم به خودش مربوطه ن به من ن به شما

و دیگه ریپ نزن 🙏

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
نه اتفاقا نگاه نگاه نیست  کسی که نگاه عادی می‌کنه خیلی فرق داره تا یکی که چشاش هرزه می‌ره و از ...

از کجا معلوم واقعا شوهرش منظور بد داره 

من یکبار اوایل ازدواج فکر کردم شوهرم خیلی زل زده و بد نگاه می‌کنه

بعدش رد شدیم گفت دیدی خانمه پاش کج بود 

بدبین نباشیم بهتره

برعکس  وقتی خودت بگی نگاه کن براش بی اهمیت جلوه می‌کنه و دیدش فرق می‌کنه  ولی وقتی گیر م ...

سخته برام شاید بتونم بی تفاوت باشم ولی اینکه خودم بگم نگاه کن کلی تمرین کردن میخاد😪

😂😂😂 خ جوابش باحال و قانع کننده بود

اهوم😂😂😂😂

2706