2752
2734
عنوان

کیا تک فرزند دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 5175 بازدید | 293 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تک فرزندی در آینده ممکنه عواقب بدی داشته باشه فقط نظرمو گفتم دوستان ریپ نزنید

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2731
من اختلاف سینیم با ابجیم 13 ساله و انگار هر کدوممون تک بچه هستیم البته من وقت مامانم 19 بود دنیا او ...

نه من دخترم اختلافش زیاد نمیشه ولی الان میبینم داره با انگشت‌های دستش و عروسک هاش بازی میکنه دلم میسوزه زمان ما یه جین بچه بودیم تو کوچه و فامیل خیلی راحت بزرگ شدیم

من وقتوحوصله بچه دوموندارم حتی اگه بعدا پشیمون بشم چون میدونم حالوحوصله ندارم انرژی کافی وامادگی برامسئولیت جدید ندارم

چون اطرافم کم نیستن مادرایی ک پشت سرهم اوردن وهرروز جاروجنجال ودعوا وبازی باروحوروان بچه های معصوم

نه من دخترم اختلافش زیاد نمیشه ولی الان میبینم داره با انگشت‌های دستش و عروسک هاش بازی میکنه دلم میس ...

نه بابا من بزرگ شدم تنها اتفافا خیلی هم خوبه الان 5 سالشه وقتی 20 سالش یشه فرق جهیزیه خودشو و دوستش ک 2 3 تا هستن ببینه ذوقشو میکنه 

من خییییلی ابجیم دوس دارما خیییلی ولی تک بودن خییییلی خوبه بازم میگم خداروشکر اختلاف سنی زیاد داریم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
38 به نظر من برای بارداری دیره  البته از نظر من ... شما بچت 20 سالشه یشه 58 سالته...30 سالش یش ...

اره این مواردم در نظر گرفتن هر چند الان خیلیا همینقدر تفاوت سنی با بچه هاشون دارن 

من پسرم تک و به نظرم بهترین لطفی که در حق پسرم میتونم بکنم نداشتن خواهر برادر چون از نظر من به هیچ دردی نمیخورن خودم و شوهرم زیاد داریم سالی یه بار هم به زور همو میبینیم

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
چه جالب پسر منم با خواهرش ۱۳سال فاصله سنیشونه پسرم ۱۳و دخترم ۱۰ماه

خیلی عالیه ماهم همین حدودیم 

الان من 25 ابجیم 12 

تازه عشقشم منم😂😂😂

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️