2737
2734
عنوان

تعبیر خواب جاری هرکی بلده بگه

58 بازدید | 6 پست

بچه ها ی هفته قبل خواب دیدیم داریم تو اتاق خونه ما به ی نوزاد دختر شیر میده ولی بچه اون نبود بعد دیشبم خواب دیدم  جاریم خبر بارداریشو بهم میگه بعد من تو رو اون خوشحال بودم گریه میکردم ولی گریه از رو حسادت بود بعد تو خواب تو دلم میگفتم کاش خواب باشه خودم 3 ماه تو اقدامم بخدا اصلا آدم حسودی نیستم  نمی‌دونم چون تو اقدامم اینجوریه 

انشالله ک خیر باشه و همین روزا دامنت سبز شه گلم♥️🌹

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم ایشالا دامن همه کسایی که منتظر بچه سبز شه ❤️❤️❤️

انشاا...

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂