2752
2734
چند وقته بهش فکر میکنم پسرمو خیلی دوست دارم ولی اگه غافلگیرانه بچه دار نمیشدم شاید هنوزم به فکرش نبو ...

من بچه دار نمیشم میخوام برم دنبال درمان 

برا همین سختی مسیری که پیش رو دارم یه طرف .. و اون حسی که ایا بچه بیارم اینده چی یه طرف. اصلا نمیدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه تو زمان مناسبی هست اتفاقا وقتی هم سن من بشی یه بچه هفده ساله داری .اگه یکی دیگه هم میخوای قبل سی ...

وای اتفاقا همیشه میگم دومی رو تو سن سی و پنج سالگی بیارم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
ن شیش هفته هنوزه من ۱۵ هفتمه ایشالا ک بد ویار نباشی

از کی ویارتون شروع شد؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

ده سال بعد ازدواجم میاوردم د‌ تا شیر به شیر هم زود بچه دار شدم هم خیلی خسته شدم و دیگه دومی رو اصلااااا نمیارم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
سخت نیست به همشون میرسی حتی الان با وعص بارداری   اینا  سختت نیست  من انقدر بار ...

منم بارداریام سخت بود و پر استرس 

۳تام سابقه سقط دارم

پسر اولم با خودم ۱۹سال تفاوت سنی داره

اللن ۱۳سالشه

دومی۷سالشه

سومیو باردارم

بچه هام خیلی بهم. کمک میکنن  کلا تو خونه حکومت میکنم☺️

سختی های خودشونو دارنا ، ولی خب خیلی شیرینن😍

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه وای من اصلا انگار حامله نیستم چراااااا دارم نگران میشم کم کم  البته تو شش هفته هستم

قلبش تشکیل شده؟  من تا ۸ هفته ۴ روز  هیچ  حسی نداشتم فقط پرخوری شبانه داشتم یهو بیدار میشدم   گشنم بود باید چیز،شیرین میخوردم   بعد رسیدم   به ۸ هفته ۴  دقیقا  روزی که  قلبش تشکیل شد    دو سه روز بعد جوری حالم بد بودا   ویار شدید  بدن درد  همش اوق اه اه

وای اتفاقا همیشه میگم دومی رو تو سن سی و پنج سالگی بیارم

اصلا این کارو نکن .الکی نیست پزشک‌ها میگن بارداری بالای ۳۵ اشتباهه حالا باز بارداری رو یه کاریش می کنی ولی بچه داری تو این فاجعه هست بدن اصلا توان وکشش نداره،بچه مادر جوون و سرحال میخواد مخصوصا تو این زمونه که صفر تا صد با خودت هست و کمکی نیست البته اگه وضعت خوبه و پرستاره  و کارگر برای کار خونه داری وضع فرق داره،من با توجه به شرایط عموم جامعه میگم که قشر متوسط هستن 

من 28سالم میگم زوده اما هرکسی نسبت به شرایطش باید تصمیم بگیر

منم قصد دارم بیست و هشت اقدام کنم

۲۸ خوبه دیگه تا ازمایشاتو انجام بدب و نتیجه بگیری و باردار شی میشه ۲۹ چون ممکنه یک سال طول بکشه تا دنیا بیاد هم میشه ۳۰😅

۳۴ هم دومی و دیگه تمام