2752
2734
ماسک گچی  بلک ماسک  سفت کننده بدن ،سفیدکننده بدن،اسکراب پا و ی اسکراب دیگهم بود فک کنم ا ...

سفت کننده بدن من هنوز استفاده نکردم اما میگن عالیییی برای افتادگی 

سفت کننده بدن من هنوز استفاده نکردم اما میگن عالیییی برای افتادگی 

ن بابا استفاده کردم تقریبا بیست روز ی ماه دیدم فایده ندارد ولش کردم 

ولی خدایی موس صورتش خیلی خوب بود و ریملشم خوب بود.  خمیر دندون ذغالشم بدک نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش مثلاً الان ی خوشبو کننده دهان سفارش دادم۱۷۰چه خبره باو  ی ضد آفتابی گرفتم۱۴۰همین دوروز پیش ...

من دوسال ونیم پیش ضدآفتاب از بیرون خریدم 240 راضی نبودم دور ریختم یا دوسال پیش ضدآفتاب خریدم 220ت با اینکه برای پوست چرب بود همون اول برق می‌زد ضد آفتاب‌های لوسیون‌دار که الان جدید اومده استفاده می‌کنم تازه بعد یکی دو ساعت تحرک خیلی زیاد روی بینیم برق میفته در صورتی که من کلاً روی بینیم همیشه برق می‌زنه چون چرب زیاد به نظرم این طبیعیه بعد این مدت دوباره برق بزنه ولی قشنگ تا یک ساعت صورتم صلاً برق نمی‌زنه

من دوسال ونیم پیش ضدآفتاب از بیرون خریدم 240 راضی نبودم دور ریختم یا دوسال پیش ضدآفتاب خریدم 220ت با ...

من لوسیون دارشو نگرفتم از این نارنجیا گرفتم حالا چند روز دیگه میگم لوسیون دارشو بیاره ببینم چطوره انشاالله ک‌خوب باشه

2731
ن بابا استفاده کردم تقریبا بیست روز ی ماه دیدم فایده ندارد ولش کردم  ولی خدایی موس صورتش خیلی ...

خب دوره داره حداقل یکیشو باید تموم کنی که تاثر داشته باشه

دوست داشتی من مشاوره تخصصی انجام میدم وپیگیری مشتریهام هستم تا لحظه ی آخر 

میتونن کمکت کنم شمارتو بزار تو خصوصی تا باهات تماس بگیرم راهنماییت کنم 

حالا خواستی از هرجا که بخری حداقل بدونی چه برات خوبه