2752
2734
عنوان

آنقدر غرورم شکست و ناراحتم که حد نداره😭

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 63 پست
خودت میگی مادرش این مدل یادش داده شما باید تغییرش بدی پس فردا بچه بیاد میخواد چیکلر کنه

مثلا ما چند شب پیش از در یه کافی شاپ شیک رد شدیم پدر و مادره تولد برای بچشون گرفته بودن برگشت به من گفت تو خونه بگیرن دیگه کلی هم پوله اونجا رو دادن من فردا بچه بیارم از این کارا نمیکنما،😐

اره ولی اونم نمیزاره از خونه با هزار التماس باید برم بیرون کار می‌زاره بکنم خستم کرده

ای بابا 

باهاش حرف بزن ببین چشه خسیسم نیست تا حدودی چون هر چی گفتی خریده برات ببین چشه

بگو اینجور نمیتونم یا بدون اخم و تخم هر چی می‌خوام برام فراهم کن یا بذار برم سرکار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خسیس بود همون تن ماهی و اینا هم نمیخرید  تو هم یخورده اخلاقتو خوب کن حس می کنم بداخلاقی 😂😂&n ...

آره والا یبار حساب کردم مرغ به صرفه تره بخری تا کنسرو ماهی

مرغ اندازه ۱۸۰ اینا در میاد سه بار میشه پخت تن ماهی ۸۸ هزاره دو تا بخری همون قیمت مرغ میشه برای دو بار

جمله خود اسی در چند خط اخر  از در اومد با حالت ناراحتی و اخم سلام دادم !!!!!

پس من اشتباه متوجه شدم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731

چطوری می تونی همه گوشت و مرغی که شوهرت میخره رو فقط خودت بخوری و اون بنده خدا سویا بخوره؟!!!

حالا به هر دلیلی مادرش درست نمی کرده، شما چرا براش درست نمی کنی که رغبت کنه به خرید 

مطمئنی که خودخواه نیستی؟!!

خسیس بود همون تن ماهی و اینا هم نمیخرید  تو هم یخورده اخلاقتو خوب کن حس می کنم بداخلاقی 😂😂&n ...

نه بخدا همیشه لبخند رو لبامه از در اومد با لبخند گفتم سلام دیدم اخماش رو کرد تو هم و جواب نداد

عزیزم رژیمت رو عوض کن.

رژیم کتوژنیک خیلی گرون در میاد.

یه رژیمی بگیر که کم بخوری نه غذای خاص.

بعد یه فکری به شرایطت هم بکن،خودت که شاغل نیستی،حامی هم نداری،یه کم راه ومسیرت رو با توجه به شرایطت تغییر بده.

اگه ازدواج وشادی زندگیت برات مهمه.

شاید بخاطر همینه که شما میگی نمیشه بهفهمم این ادمو 🤷🏻‍♀️

پدر و مادر من پنجاه ساله دعواهاشون نود درصدش به خاطر مشکلات مالیه 

میگی گوشت و مرغو می خره ولی خودش سویا میخوره مرد خیلی خوبیه همچین آدمی پیدا نمیشه ولی اخلاقای بد هم داره دیگه

رفته تن ماهی و لوبیا خریده دیده پول گوشت دراومد براش زورش اومده 

کنسروها خیلی خیلی گرونن