2733
2734

دوستم خیلی برادرزاده هاشو دوست داره در کل ۴ تا برادرزاده داره که عاشقشونه یکجورایی تا قبل ازدواجش حکم مادر براشون داشته به قول خودش که میگه اونا رو بزرگ کردم همه کارهاشونو کردم

بعد یکی از برادرزاده هاش پسره ۲۵ سالشه با خانواده عمه اش دعوا شدیدی کردن (که اونا هم میشن خواهرزاده دوستم) دعوا کرد

خلاصه کارشون به بازداشتگاه و دادگاه و زندان تعزیری رسید 

حالا چند ماه از اون دعوا گذشته برادرزاده دوستم به همه اعلام کرده بود هرکسی با اون خانواده جرف میزنه و ارتباط داره با این حرف نزنه و قطع ارتباط کنه هیچکسم مجبور نمیکنم با هرکدام راحت ترن

دوستم از طرفی از خواهر و خواهرزاده هاش نتونستم بگذره 

مخصوصا که خواهرش شوهرش مرده و تنها بوده کسی نداشته..

از اینطرفم عاشق برادرزاده اش بود 

به دروغ به برادرزاده اش گفت که من با خونه خواهرم ارتباطی ندارم بعد دعوا از این جور حرف ها

اما با اونا هم ارتباط داشت به قول خودش گفت 

گفته ام یک مدت میگذره آروم میشن دو طرف 

اما برادرزاده اش فهمیده دوستم با خونه خواهرشم ارتباط داره وقتی این دیروز رفته خونه برادرش شب نشینی برادرزاده اش باهاش سلام و علیک نکرده 

این وقتی‌ به برادرزاده اش اعتراض می‌کنه که چرا سلامم نمیکنی برادرزاده بشدت باهاش بد حرف زده و بی احترامی کرده بهش و از خونه بیرونش کرده 

و ازش با بی احترامی خواسته تا لحظه مرگ حق نداره یک کلمه با هم صحبت کنن و اگر بمیره هم مراسم ختم همدیگه نیان

(برای این برادر دوستم پشتش در برابر پسرش درنیامده چون برادرش خونه نبوده)

دوستم از دیروز مغز منو با گریه برده ازم میخواد کمکش کنم

میگه عاشق برادرم و برادرزاده امم مثل پسر خودمه خودم بزرگش کردم نمی‌تونم باهاش قهر بمونم نمیتونم اینجور بمونه از طرفی خواهرم شوهرش فوت کرده کسیو نداره داداشاش که سر این برادرزاده ام طردش کردن چجوری وجدانم قبول می‌کنه منم تنهاش بذارم 

به نظر شما راه حلی داره ؟

اینکه صبر نمیکنه مثلا بگم یک‌سال صبر کن غیر ممکنه دیوانه میشه خیلی به برادرزاده و برادراش وابسته است 

راه سریع که منم از گریه هاش نجات بدید 

اشتی میکنن بالاخره دعوای خانوادگی زیاد قهرشون دوام نمیاره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اشتی میکنن بالاخره دعوای خانوادگی زیاد قهرشون دوام نمیاره

منم گفتم ولی گفت تو برادرزاده امو نمیشناسی بشدت تو مسأل بده یعنی قهر کنه دیگه مگر معجزه پیش بیاد آشتی کنه مثلا گفت وقتی ۱۳ سالش بوده با پسر عموش قهر کرده هنوزم باهاش آشتی نکرده.. اینکه برادرزاده اش بیاد با خونه عمه اش آشتی کنه با توجه به بزرگی دعوا و اتفاقات بینشان حداقل بیش از ۱۰ سال زمان میخواد دو طرف آروم و نرم بشن.. دوستمم با توجه به اخلاق برادرزاده اش میگه یک هفته قهر بمونم باهاش حداقل ۲۰ سال قهر می‌کنه با من باید تا قهر داغه آشتی کنم راهی پیدا کنیم 

دوستت کم داره اینجوربرادرزاده ای ارزش نداره نگاش کنی

عزیزم مثل بچه خودشه تو می‌تونی از بچه ات هرجور باشه دل بکنی دوستم از بچگی خودش مثل مادر بزرگش کرده 

عمو منم‌با پدرم خیای سال حرف نمیزنن ولی ماها بدون‌پدرا میریم‌خونه هم🤣🤣

اخه وقتی بزرگتر ها دعوا و قهر می‌کنن بچه ها ارتباط دارن زیاد دبدم..اما وقتی بچه ها دعوا و قهر کنن بزرگتر ها هم ارتباطشان قطع میشه هر پدر و مادری بچه اشو به همه چیز ترجیح میده 

عزیزم مثل بچه خودشه تو می‌تونی از بچه ات هرجور باشه دل بکنی دوستم از بچگی خودش مثل مادر بزرگش کرده&n ...

من بچم باهام اینمدلی حرف بزنه دل نی کنم ازش بزرگش کرده باشه من خودم برادرزاده دارم خودم بزرگشون کردم کنارمادرشون جونمم براشون میره ولی بخوان بهم بی احترامی کنن خداحافظیه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738
اخه وقتی بزرگتر ها دعوا و قهر می‌کنن بچه ها ارتباط دارن زیاد دبدم..اما وقتی بچه ها دعوا و قهر کنن بز ...

نه پدرم همیشه گفت به شما مربوط نیست

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل