2733
2734
عنوان

دستم پاهام داره دون دون قرمز میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست

پشه نزده😐

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا ابکی نیست  دیذی گرمی میخوری جوش میزنی اینجوریه  من قرص لاغری اسلیم مکس خورد ...

احتمالا هم مال قرصه باشه آبله امسال پسر من گرفت مثل تاول ابکیه بعد پر رنگ میشن خشک میشن 

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀
2731
احتمالا هم مال قرصه باشه آبله امسال پسر من گرفت مثل تاول ابکیه بعد پر رنگ میشن خشک میشن 

ابله مرغان خطرناکه ؟

باید برای ابله برم دکتر با خود درمانی 

چند ردز طول کشید گل پسرت خوب شد

اره برو تا نیوفتادی غذا پختنی هم نخور غذا سبک و ساده بدون ادویه مایعات مثل اب هندوته زیاد بخور 

چشم رعایت می کنم 

وای ناهار باقالی پلو بود با مرغ  یعنی نخورم 🥲🥲🥲🥲

ابله مرغان خطرناکه ؟ باید برای ابله برم دکتر با خود درمانی  چند ردز طول کشید گل پسرت خوب شد

واسه بزرگسال اذیت میشه ولی هر چی سن پایین تر باشه کمتر میزنی تا سه روز فقط درمیاری بعدش شروع میشن به خشک شدن فقط کمی دردناک و خارش داره دکتر بری بهترع عزیزم 

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀