2737
2739

فامیلای ما عادت دارن همیشه دیر میان،مثلا داخل کارت بزنیم ساعت هفت،اونا هشت یا هشت به بعد میان همشووون..

اگه پایین کارت عروسی بنویسیم لطفا به موقع تشریف بیارید که از آغاز مراسم همراهمون باشید

زشته؟

یا بنویسیم ممنون که به موقع تشریف میارید که از آغاز مراسم کنارمون باشید

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره قشنگ نیس این جمله 

خب اگه تالار از هفت مبخواد شروع بشه 

روی کارت بزنین شیش .

همه معمولا دیر تر از ساعت میرن

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

نه بابا ننویس حالا این بار زود میان ضایع میشین😅

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706