2733
2734
عنوان

رئیس انجمن مدرسه پسرم پیام داده برا روز‌معلم😐😐😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2239 بازدید | 110 پست

بگو ن ک خیلی هم عالی هستین بگو ن خیر 😐😐😐ملتووو

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بنویس ترجیحمون اینه که به معلمش هدیه بدیم آدم پررو رو باید اینجور باهاش رفتار کرد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

کادوی روز معلم اجباری نیس ک . هرکس بخاد میده هرکی نخاد خودش جدا میخره . یکی نیست بگه ول کنین دیگ شمام تو این وضعیت خیلیا ندارن درگیرن گرفتارن

ی کلام بگید متشکر از پیگیری هاب پی در پی شما اما من برای معلم شون هدیه خریدم و ب پسرم میدم ببرن  

2731
بگو نه راحت وخلاص

انقد خجالت میکشم و‌سخت برام‌نه گفتن ک‌جندروز‌بخاطر همین پیاماش ک‌باز نکردم نرفتم شاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
لازم نیست جواب بدی  سین کن جواب نده

به نظر من خیلی بی ادبیه سین کنی جواب ندی اون درخواست کرده و درخواستش جواب داره حالا یا مثبت یا منفی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
کادوی روز معلم اجباری نیس ک . هرکس بخاد میده هرکی نخاد خودش جدا میخره . یکی نیست بگه ول کنین دیگ شما ...

واقعا درک‌نمیکنم حدود۱۱هزینه مدرسش بود بخدا ی کلاس متفرقه نداشتن خوراکی نداشتن کلا هیچیییی هیچییی فقط کل هزینه ک مدرسه کرده دوتا عکس یکی یلدا یکی شب عید ازشون گرفته همین جشن اخر سالشون دوباره نفری۵۰۰هزینش و‌گرفتن خو زورم‌میاد وقتی میبینم هیچ‌چیز خاصی نبود هزینه مادو هم‌بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
به نظر من خیلی بی ادبیه سین کنی جواب ندی اون درخواست کرده و درخواستش جواب داره حالا یا مثبت یا منفی& ...

درخواست پول شون زشت تره 

معمولا هر کلاسی بنا به شرایط خودش تدارک میبینه 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
روم نمیشه بگم نه اصلا جمله درستی برای کسی که مادر شده نیست قدرت نه گفتن رو یاد بگیر 

ندارم اصلااا خیلی سخته برام خیلی 

جوری ک‌ تقریبا ی هفته شاد نرفتم فقط بخاطر تپش قلب میگیرم جوابش‌و‌بدم‌بگم‌نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد خجالت میکشم و‌سخت برام‌نه گفتن ک‌جندروز‌بخاطر همین پیاماش ک‌باز نکردم نرفتم شاد

خیلی راحت بگین نه

خجالت نداره.

پیامتونو یجوری بنویسید که طرف بدونه منظورتون نه هست دست از سرتون برداره

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
میگفتی کسی کادو میده که بچه ش تنبل باشه بخاطر اون کادو قبولش کنن.بچه من نیازی به این خودشیرین بازیا ...

واقعا باورم نمیشه اینا حرفای مادرانه باشه این چه حرفیه مگه با مردم دعوا دارید پول خواسته یه نه بگه و تمام این حرفای منفی چیه یادش میدید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من که راضی نیستم والدین برای کادو دادن بهم به زحمت بیفتن حتی راضی نیستم دانش اموزا جشن هم بگیرن.. ...

پیشاپیش روزتون مبارک‌عزیزم 

ببین کادو دلی قشنگه وقتی اینجوری ب اجبار بشه اصلا خوب نیست 

من هیچوقت اینجور ادمارو‌درک‌نمیکنم‌پول‌جمع کنن کادو‌بخرن هرکس هرچی‌دوست داره بخره خو‌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706