2737
2734

بچه ها من یه اخلاقی دارم یه سفره بزرگ هم پهن کنن ک توش همه مدل عذا با صد رنگ مختلف باشه دعوت ب اونجا منو خوشحال نمیکنه . یعنی هیچوقت خوردن برام ملاک نبوده 

دوس داشتم اونجایی ک میرم بهم خوش بگذره 

ولی برعکس خانواده همسرم اینجوری نیستن. خیلی شکمو هستن. جایی باشه که هیچ صنمی نداشته باشن با طرف ولی بدونن خوردن هست میرن 

چون من مثل خودشون نیستم ب من میگن تو راحت نیسی تعارف میکنی 

در حالی ک بخدا اصلا خودمو نمیگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب غذا هم قسمتی از خوش گذرونیه وقتی دعوت میکنن حتما صنمی دارن مگرنه تو کوچه که نمیان کسی رو دعوت کنن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خب اگه دعوت کنن  حتما قصدشون شامه نیست که دور هم بودنه وگرنه شام رو تو خونت هم میخوری پس دور ه ...

اخه تو مهمونیشون اصلا بهت خوش نمیگذره . اهل بگو بخند نیستن 

فقط انگار میرن عذارو بخورن

شما از خانواده همسر من هستی😁😁 من یه اخلاق مزخرفی دارم غذا رو هم ببینم سیر میشم  بعد اینا فک ...

شکمو نیستی پس😂 ولش بزا هرجور دوس دارن فک کنن

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
2740

منم مث شما هستم دوس دارم برم جایی با میزبان اگه نشستیم نون خالی خوردیم ولی بهم خوش بگذره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
خب غذا هم قسمتی از خوش گذرونیه وقتی دعوت میکنن حتما صنمی دارن مگرنه تو کوچه که نمیان کسی رو دعوت کنن

مشکل من اینه ک خوردن برام اصلا خوش گذرونی حساب نمیشه 

تو جمع هاشون هم بگو بخند نیست 

بنابراین خوش نمیگذره

من حسی که از ادما‌میگیرم برام مهمه اگه جایی برم آدماشو‌دوست داشته باشم و‌بودن کنارشون برام‌خوشایند ب ...

دقیقا منم همینو میگم 

اصلا برام مهم نیس 

فقط حسی ک از اون جمع میگیرم مهمه 

مثلا ی عده همش مینالن ک مادرشوهرم عذای خوب برامون نمیذاره 

من خودم ب مادرشوهرم پیشتهاد دادم وقتی میرم خونش برام عذای ساده بداره

مشکل من اینه ک خوردن برام اصلا خوش گذرونی حساب نمیشه  تو جمع هاشون هم بگو بخند نیست  بنا ...

درهرحال اکثر مردم خوراکی خوردنو جز خوش گذرونی میدونن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706