2733
2734
حالا کاش همون پول هم میدادن بهمون . زورشون میاد تا یه شلوار برات می‌خرن 

من شخصا با همچین مردی نمی‌رم تو رابطه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای آره واقعا  چقدر آقا هست توی سایت ...  ازشون هم بپرسی با خانمشون مشکل دارن و میخوا ...

اونا هم مردا رو برا پولشون می‌خوان دیگه عاشقشون نمیشن که

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
چرا واقعا؟ دلیلش اینه ک خودتون دوست دارید دنبال جلب توجه از طرف موجودی به نام زن نیستید  ولی ز ...

اتفاقا ۸۰ درصد مردا هم همینن مشابه ۸۰ درصد زنا

اینقدر نگو هم هی مردا همه ی زنا... 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
2731
وای آره واقعا  چقدر آقا هست توی سایت ...  ازشون هم بپرسی با خانمشون مشکل دارن و میخوا ...

درسته همین رفتارارو از دخترایی امثال اسی میبینن ک خودشون شاه قاجار فرض میکنن به یه زن هم راضی نمیشن ،همزمان دوس دختر هم دارن 

چرا چون فهمیدن زنا بدبختن 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
https://uupload.ir/view/6_1233890627197263872_9ry.mp4/  اینو ببین

چقدر قشنگ گفت

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
اگه نیاز نداری چرا دنبال اینی ک مردا چه زنی دوس دارن? پس یعنی شما نیاز به داشتن غرور نداری؟ 

غرور من با این چیزا زیر سوال نمیره🚶🏻‍♀️

نیاز که دارم 

گفتم چرا 

ولی آویزون نیستم و دختر خفن و مستقلیم که همینجوریش ۹۹ درصد پسرا خودشونو بکشن نمیتونن داشته باشنم 

از این نظر گفتم🚶🏻‍♀️

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
مثل اینکه  از مردا  دلت  پره ها    برو  ارام بخش بخور   کل تاپی ...

والا حق داره آدم از چیزایی از این مردا میبینه پشمام میریزع

مثلا مردی که میخواد همیشه حرف اون باشه ورئیس باشه جذب زنی میشه که بهش قدرت میده هندونه زیر بغلش بزاره 

یا از نظر ظاهر علاقه داره طرفش موهاش بلند باشه لاک بزنه آرایش داسته باشه یه وقتا کفش پاشنه بلند بپوشه 

این تیپ مردو میشناسم 

والا حق داره آدم از چیزایی از این مردا میبینه پشمام میریزع

اسی سوال کرد که   انسان مرد  تیپ  شخصیتی  آلفا جذب  انسان خانم  چه تیپ شخصیتی ای میشه 

این همه  دعوا توهین   چیه

مثلا مردی که میخواد همیشه حرف اون باشه ورئیس باشه جذب زنی میشه که بهش قدرت میده هندونه زیر بغلش بزار ...

رئیس ؟بس کنید زندگی یه چیز دو طرفس تصمیم باید توسط مرد و زن همزمان گرفته باشه بابا لامصب زندگی عاشقانه می‌خوایم شروع کنیم نه ارباب رعیت ،رئیس و کارمند ...😂😐😐این زنهای قدیمی زندگی مارو گرفتن

مثل اینکه  از مردا  دلت  پره ها    برو  ارام بخش بخور   کل تاپی ...

نخیرر من اینجا از دق دلی های خودم حرف نمیزنم 

دارم از تجربیات سایت و چیزایی ک تو سایت دیدم حرف میزنم 

وگرنه نامزد خودم فرشته هس باورت نمیشه اگه بگم چجوره .

من مثلا میبینم خانما تووسایت هر روز از دست شوهراشون مینالن اونارو خواندم ک حالا دارم میگم به مردا بال پر ندید 

مثل مردا خودتون دوس داشته باشید وگرنه حرفام تجربه زندگی خودم نیست عزیزم .

توهم لطفا اعتماد به نفس داشته باش 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀