2733
2739
عنوان

کسایی که زیاد کتاب میخونن بیان

160 بازدید | 25 پست

یه کتاب بهم معرفی کنید 

روانشناسی و ابنا نباشه

خارجی هم دوست ندارم مگر اینکه مترحم خوبی داشته باشه و کلمه به کلمه کتاب قشنگ باشه 

یه کتاب بهم معروفی کنید که از کلمه به کلمش لذت ببرم

آتش بدون دود

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اسی یه سوال کنم از کابران بچه ها کسی کتاب اعتراف و خونده نوشته کابین هوور؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2728

کتاب غریبه و دریا

کتاب نردبانی رو به آسمان 

کتاب قلب زیبای بابور 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

کتابای قوی معمولا یکم گنگه یعنی بار اول جانشینی کلماته بار دوم بخونیش میشینه تو ذهنت 

رمان بخون مثل ایدنبروک 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

یه کتاب هست روانشناسیه ولی باهمه کتابایی که خوندم متفاوته و خیلی برام دوست داشتنیه. قلمش متفاوت با بقیه کتاباس. اسمش تکه هایی از یک کل منسجم هست نوشته پونه ی مقیمی.

پیشنهاد میکنم بخونیش دوست داشتنیه

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
2738

دولت عشق

من پادکست "سانسورچی" گوش میدم عالیه لذت شنیدن عصاره کتاب از زبونش ی چیز دیگه س

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
2706