2737
2734
عنوان

خونریزی و سقط😭😭

157 بازدید | 12 پست

سومین سقط مکررمه تا ۶  هفته رشد می‌کنه بعدش قلب تشکیل نمیشه شنبه سونو دادم نوشته ساک بارداری در حد ۵ ونیم هفته اما خود جنین ۶و نیم هفته 

ضربان هم نداشت اومدم خونه بعدش دوروزه مثل پریودی درد وخونریزی شروع شد الآنم درد شکم دارم لخته های بزرگ نمیاد ازم فقط خون ...از درد به خودم میپیچم

چیکار کنم ؟ نمیخام برم بیمارستان

سری پیش بیمارستان بودم تا مرگ پیش رفتم کورتاژ هم شدم😭😭😭

این از شانس ما...😭😭😭

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علت سقط رو پیگیر باش .تا ندونی علتش چیه نمیتونی درمانی کنی 

سونو مو بخون 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برو بیمارستان بقایا رو برات نگه میدارن میدن آزمایشگاه تا دلیل سقط هاتو بفهمی بتونی مشکلتو درمان کنی

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
برو بیمارستان بقایا رو برات نگه میدارن میدن آزمایشگاه تا دلیل سقط هاتو بفهمی بتونی مشکلتو درمان کنی

فک نکنم بقایایی بمونه چون ساک جمع و چروک شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم خدابهت صبربده آخه سه بار ..من همیشه میگفتم اتفاقی که قبلا افتاده ممکن نیس بازم تجربه بشه .اماشما ن حکمتی توشه ون تقدیرته بنظرم بروپیش یه متخصص زنان خوب اگه ااصفهانی پیش تدین برو عالیه و شمامشکل یااز اسپرم های ضعیف همسرته یا خودت تخمدان هاوناحیه رحمت یه مشکلی دارن چون دکتر بهم گفت واسه تشکیل نطفه باید بدن مرد وزن 

قوی باشه .

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
عزیزم خدابهت صبربده آخه سه بار ..من همیشه میگفتم اتفاقی که قبلا افتاده ممکن نیس بازم تجربه بشه .اماش ...

تنبلی تخمدان دارم از اول مجردیم...اما بعد عروسیم پسرمو تحت نظر دکتر باردارشدم بارداری راحت و بدون مشکلی هم داشتم پسرمم خیلی باهوشه...

بعدش سه بار اینطوری شد....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خدابهت صبربده آخه سه بار ..من همیشه میگفتم اتفاقی که قبلا افتاده ممکن نیس بازم تجربه بشه .اماش ...

بعد تمیز شدنم میرم ابن سینا مرکز سقط مکرر توتهرانه...من تهرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم حتما ی مشکلی هست ک چند تا سقط مکرر داری فکر کنم باید بری ازمایش های ایمونولوژی بدی .اول همه چی و درون بدنت بررسی کن بعد اقدام کن ک اینجوری اذیت نشی .خدا کمکت کنه انشالله ک خیر و مصلحتی توش نهفته است

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40