2733
2739
نمی‌دونم احساس خیلی بدی دارم ، احساس بی ارزشی ، چون اگه برا خودم یه کاره ای بودم ، یه رشته خوبی بودم ...

خودشون بی ارزش بودن دوست من 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون بی ارزش بودن دوست من 

حالا اگه واقعا بچه بودم یا به بچه کوچیک آدم می‌تونه خودش توجیه کنه که آره گفتن با مامانش بخوره (بحث هیچ خوردن نیست ) ابن که برا چهار نفر سه تا ظرف آوردن ، مطمئنم برا من زیاد ارزش قائل نبودن....

2742
حالا اگه واقعا بچه بودم یا به بچه کوچیک آدم می‌تونه خودش توجیه کنه که آره گفتن با مامانش بخوره (بحث ...

خوب خدا ادمشون کنه اخه کدوم میزبانی ابن مدلی رفتار میکنه؟عیب از اوناست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ما حتی برای بچه ها هم جدا میذاریم  کوچیک و بزرگ هر کسی برای خودش شخصیت داره و ی نفر محسوب میشه ...

دقیقااااااااا حرفت طلاس 

حالا کسی که ۲۰ سالش باشه چنین رفتاری باهاش بشه سرخورده نمیشه ؟؟ کسی که از ۱۸ اصلا رد میشه کاملا مستقل و بالغ هست حق رای ، رانندگی و همهههه کاری داره بچه که نیس 

خوب خدا ادمشون کنه اخه کدوم میزبانی ابن مدلی رفتار میکنه؟عیب از اوناست

اره ، تو عید دوبار مهمونی رفتم با خانواده که دوبار همین اتفاق افتاد ، اگه یبار بود میگفتم مشکل از اونه ولی دوبار دقیقا اتفاق افتاد 

یکبار در جمعی شاهد این ماجرا بودم البته مهمان مثلا شاید 8-9 ساله بود مادر بچه از جلوی خودش برداشت ...

افرین خیلی خوب بود 💔💔💔 ببین اگه بچه این سنی بودم خودمو دلداری میدادم اما خیلی خورد شدم و خجالت زده شدم ، آخه من که دیگه هیچ بچه نیستم ۲۰ سال بچه هست ؟؟؟ 

خیلی حس بدی دارم 

2738
افرین خیلی خوب بود 💔💔💔 ببین اگه بچه این سنی بودم خودمو دلداری میدادم اما خیلی خورد شدم و خجالت زد ...

حتی در اون سن هم خیلی زشت و بی ادبانه بود

شما که دیگه جای خود داری

مادرتون باید واکنش نشون می دادن

حتی در اون سن هم خیلی زشت و بی ادبانه بود شما که دیگه جای خود داری مادرتون باید واکنش نشون می دادن

نه هیچ اتفاقی نیفتاد ، من خودم جلو مادر و خواهر و برادرم خیلی خجالت کشیدم حتی جلو میزبان اونا خجالت نکشیدی من باید بکشم ، 

دقیقااااااااا حرفت طلاس  حالا کسی که ۲۰ سالش باشه چنین رفتاری باهاش بشه سرخورده نمیشه ؟؟ کسی ک ...

بله درسته 

ببین خواهر من ی اخلاقی داره مثلاً تو بگی من موز دوست ندارم بازم سهمت رو میذاره میگه من برات میذارم تو نخور 

مادرمم همینطور گاهی خواهر زاده هام ی میوه یا چیزی رو نمیخورن اما تو پیش دستی براشون میذاره رو میزشون 

دیگه ۲۰ سال ک جای خود دارد 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2706