2752
2734
هیچقت حس مادری رو نباید نادیده گرفت حتی اگه بچش فلج باشه حتی بدتر از اوتیسم بوده باشه یه مادر واقعی ...

قضاوت نکن 

خودم گفتم هیچ دلیلی قابل قبول نیست اما اون مادر‌رو هم قضاوت نمیکنم نمیدونیم اون لحظه چه عذابی میکشیده 

حتی الان هم که رفته اعتراف کرده نشون میده چقدر حالش بده و... فقط الان خدا میتونه به دادش برسه

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مامانت چکارت می کنه که میگی مثل اونه

توضیح کوتاهی دادم

دلشکستن هرکس یه جوریه

...

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2731
صمد پور نو پیج اش خبر گداشته بوو جالبه خیلی ها حق داده بودن ب مادره!!!! گفته بودن نگهداری بچه اوتی ...

تازه من فکر نکنم اوتیسم شدید داشته بود چون اونایی که خیلی اوضاعشون بده مدرسه هم نمیتونن برن اما این دختر مدرسه میرفت ☹️

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
قضاوت نکن  خودم گفتم هیچ دلیلی قابل قبول نیست اما اون مادر‌رو هم قضاوت نمیکنم نمیدونیم اون لحظ ...

کلی گفتم اصلا منطورم به تنها ایشون نبود قضاوت هم نکردم مادر واقعی تو اوج افیردگی هم به بچه ش اسیب نمیزنه کلا از یه لحاظ دیگه گفتم فک نکنم تونسته باشم منظور حرفمو به درستی بگم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
برات صلوات فرستادم

مرسی عزیزدلم 

منم براتون الان صلوات کبیره میخونم😘

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
کلی گفتم اصلا منطورم به تنها ایشون نبود قضاوت هم نکردم مادر واقعی تو اوج افیردگی هم به بچه ش اسیب نم ...

شایدم چیزی مصرف کرده وگرنه هیچ مادری اونقدر دیوانه نیست

قضاوت نکن  خودم گفتم هیچ دلیلی قابل قبول نیست اما اون مادر‌رو هم قضاوت نمیکنم نمیدونیم اون لحظ ...

ول مون عامو ی چیزی یاد گرفتین قضاوت قضاوت 

اعتراف نکرده پلیس‌ها فهمیدن 

جنون آنی هم داشت دیگه چ جور تونست آتیش بزنه بچه رو 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

مادر زده بچه اش و کشته سوزونده میگی قضاوت نکنید دقیقا چه موقع باید نظر بدیم /درسته بچه مریض بوده خیلی ها دیدم بچه عقب مونده داشتند که نمی تونستن حتی دستشویی برن ولی پدر و مادر ازشون مراقبت کردند و وقتی که فوت شدن پدر و مادر از غمشون زندگی نکردند /و همچنین بچه های اوتیسم دیدم که پدرشون ممکنه رها کرده باشه ولی مادر نه / مادر به هر دلیل اینکار و کرده باشه بسیار سنگدل ظالم باید در سریع ترین زنان مجازات بشه اونم به شدیدترین شکل ممکن

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
ادما گاهی خیلییییی عصبانی میشن از دست بچها اینکه اگه از رو عصبانیت هلش داده باشه سرش خورده باشه جایی ...

با چاقو زده بچه را تیکه تیکه کرده بعدش سورونده آخه این چ نوع عصبانیتی هست که راضی به قتلش میشی اونم مثل جلاد ها