2733
2734
عنوان

خواهرم داره جدا میشه و کارای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 11084 بازدید | 182 پست
وای چه حس بدی  خب به شوهرت بگو چرا نمیگی؟

گفتم گفت جمع کن برو بابا.

هه.

میگه وامتو چرا داری میفروشی.

من سند خونمو برا وامت میزارم.

گفتم‌چرا وام منو سند نمیزاری ک بگیرم؟؟من زنتم.خاک توسرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط نامحسوس زیر نظر داشته باششون.و برنامه ضبط صدا دانلود کن  اعلانش هم خاموش کن.مثلا وقتی دوتایی باهم تنها شدن یا خواهرت اومد خونه گوشیت رو بزار رو صدا و خودت مثلاً برو دستشویی نیا تا پنج شش دقیقه بعد عادی بیا بشین و گوشیت رو درست کن.سرفرصتی گوش کن چیزی گفتن.چنذین مدرک جمع کن ن اینکه فقط یکبار باشه.چنذین حرفتشون رو ضبط کن تا نتونن زیرش بزنن مثلاً بگن این ک حرفی نیست اِله بِله

برای ذهن بیمارت از خدا شفا می خوام

متاسفانه 

خدا هم تو کار بعضیا مونده 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2731

چرا خواهر به خواهر خیانت میکنه حالا این شوهرش بیشعوره اگه نظری داشته باشه حداقل خواهرش آدم باشه آخه چی تو ذهن بعضیا میگذره دلشون ب خواهرشون رحم نمیاد

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ان شاءالله که اینجوری نیست و صرفا داره حمایت برادرانه میکنه که جداییش راحت باشه براش ولی از بشر دوپا هرچیزی برمیاد.حواستو جمع کن یه مدت.به شوهرت و خواهرتم چیزی نگو که نخوان پنهانکاری بیشتر کنن

چی بگم عزیزم

دیشب تو یوتیوب دیدم مادر زنه با دامادش ریخته بود رو هم واسه همین الان متنتو خوندم خیلی برام غیرقابل باور نیست

ولی در کل اینا چیزای ساده ایه خیلی حساس نباش ولی در عین حال هم سعی کن مراقب نشانه ها باشی و حالا وه این حسو کمتر با خواهرت رفت و امد کنی

Smartاین برنامه فوق العادست

برای چی ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
گفتم گفت جمع کن برو بابا.  هه. میگه وامتو چرا داری میفروشی. من سند خونمو برا وامت میزارم. گ ...

از اون جنع کن برو بابا گفتنش معموله که اره خیانت میکنه وگرنه مهربونانه توضیح میداد

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽