2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی وقتی بچه ات شیرخشک میخوره تو شیرت خشک میشه حالا هر کاری هم بکنی فایده نداره من شیرافزا خوردم هر چیزی که شیرو زیا میکنه خوردم هر یک ساعت خودم دوشیدم آخر هم خشک شد 

تا بچه میک نزنه هیچ راهی جواب نمیده

اشکال نداره ،اگه مشکل مالی نداری و شیر خشک هم به بچت افتاده وبهش می‌سازه،طوری نیست ولی خوب شیر مادر برای تقویت سیستم ایمنی خوبه ،سعی کن بیشتر شیر خودت رو بدی ،شبا قبل خواب واسه اینکه حالا سیر بشه بیشتر یا ...شیر خشک ولی اگه روزا هم مرتب شیشه وشیر خشک بدی دیگه کم کم عادت سینه خوردن از سرش میفته چون شیشه راحت تره واسش،در هرصورت باز با توجه به شرایط خودت که شاغل میشی بعدا،یا چقدر حوصله داری،چون شیر مادر حوصله میخواد و ولی راحت و در دسترس و مقویه،بشرط داشتن آرامش مادر و تغدیه خوب ودقت

ببین وقتی دو الی سه ساعت ب بچت شیر نمیدی رگ های سینت سفت میشع خوب پس شیر داری خوبه

اگه سفت نمیشه شیر نداری

بچه ک مک بزنه باعث میشه ک غدد شیری تحریک بشن و شیر کنن

هرچی بیشتر مک بزنه بهتره

شیرخشک تامیتونی نده اینجوری بچه سینتو زیاد مک نمیزنه

اگه سینت رو میگیره بزار مک بزنه اکی میشه 

دختر دوم من سینمو نگرفت من مجبوری و با بدبختی با شیردوش برقی تا ۶ ماه دوشیدم کنار شیرخشک بهش دادم بعدش خشک شد 

خدا لعنت کنه کسایی که بهم زخم زبون میزنن میگن به بچم شیر ندادم