2733
2734
عنوان

سی و یک سالگی و کلی حسرت و....

569 بازدید | 34 پست

نرسیدن به خواسته ها 

هنوز مجردم 

هنوز نتونستم رشته مورد علاقه ام قبول بشم 

لیسانس دارم 

فعلا سرکار نمیرم 

پشت کنکوریم 

اگه قبول نشم نمیدونم چیکار کنم 

چون یکسال زمانم گذاشتم حیف میشه نصفه ول کنم تلاشم رو 

از طرفی نگاه دیگران که پس کی شوهر می‌کنی  

جوانی نکردم 

تفریح نکردم 

نتونستم بیخیال علاقه ام بشم 

از طرفی خسته ام خیلی 

نمیدونم چطوری حسم رو بگم 

بچه بزرگ خانواده ام همش نگاهشون به من هست 

منم شدم یه آدم عصبی و پرخاشگر 

نمیتونم بهتون بگم چقدر اطرافیان برای ازدواج چقدر اذیتم میکنن نگاهشون طعنه هاشون هی مکرر سوال میکنن 

کاش امسال سال من باشه 

کاش قبول بشم 

کاش ازدواج خوبی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر درکت میکنم

ان شاءالله قبول میشی

منم چون هیچ وقت رشته مورد علاقم رو نخوندم همش افسردم احساس میکنم این افسردگی تا اخر عمر باهام میمونه

حسرت خیلی بده

ولی دیگه بیخیال شدم میخوام بقیه ابعاد زندگیم رو خوب پیش ببرم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش ممکنه قهوه ای تون کنم.💗💓
2740

خب عزیز من درس خوندن هم یه تایمی داره بنظر من تایمی تا ۲۵ سالگی هست ولاغیر درس جای خیلی چیزارو میگیره مثل ازدواج شوهرداری بچه داری خانه داری تفریح گردش والی غیر خب معلومه ناراحتومیشن همه آرزو دارن عروسیشو ببینن بچتو وووو نه اینگه فقط،درس درس درس ،

بعضی وقتها همه اتفاقات خوب زندگی آدم یکدفه و با هم رقم میخوره فقط ناامید نباش و تلاشتو ادامه بده

خواهرم تا سن 33 سالگی مجرد و بیکار بود تو 34 سالگی هم آزمون استخدامی اموزش و پرورش قبول شد هم ازدواج کرد با یه مورد خوب همیشه هم امیدوار بود خیلی 

به گفته خودتون که تایپیک زدین 31 سال اینجوری گذشته خانم 

چرا دارین امروز تون رو فدای گذشته تون میکنین 

سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین و برا خودتون زندگی کنین 

ما آدما هرجوری زندگی کنیم هرکاری بکنیم بازم دیگران حرف واسه گفتن دارن پس تو لحظه زندگی کنین و از همه مهم تر برا خودتون و دلتون زندگی کنین 

2706