2733
2734
نه چرا باور نكنم گفتم الان دو تا برادرام يكي داخلي رفت ٤٠-٥٠ خرج كرد اون يكي خارجي رفت ٥ تا خرجش شد ...

خوب من اگر بگم ۳تا۴ برابر برادرتون که سفر داخلی رفته هزینه کردم برای سفر داخلی اونم سه تا استان قابل باور هست آیا 😅😄

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چرا باور نكنم گفتم الان دو تا برادرام يكي داخلي رفت ٤٠-٥٠ خرج كرد اون يكي خارجي رفت ٥ تا خرجش شد ...

بخدا ما رفتیم کیش بعد با هزینه ترکیه یکی شد😐😂 برای ی عکس از ما ۴ تومن گرفتن

چه عاااالی حالا چقدر هزینه کردین

دوبي رو خيلي وقته اصلا يه مدت دوران كودكي زمان شاه خدا بيامرز اونجا زندگي ميكرديم

بعد هم كه سفرهاي زيارتي و سوريه و مكه و 

بعد هم سياحتي برا تركيه

بعد هم كه ديگه هزينه با جناب شوهر بود و …  

قيمتها فرق ميكنه بعضيا با ماشين بود بعضي با هواپيما

همه مدله رفتيم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2731
بخدا ما رفتیم کیش بعد با هزینه ترکیه یکی شد😐😂 برای ی عکس از ما ۴ تومن گرفتن

دقيقا

كيش الكي گرونه

منم ٥-٦ سال پيش رفته بودم اصلا اعصابم خورد شد يجوري انگار به شعورمون توهين ميكنن خيلي بد بود

خوب من اگر بگم ۳تا۴ برابر برادرتون که سفر داخلی رفته هزینه کردم برای سفر داخلی اونم سه تا استان قابل ...

خوب سه تا استان رفتين زمان طولاني تر رفتين و پول هتل هم محاسبه شده

برادرم پول هتل زياد نشد از طرف بانك رفته بود بهشون سوئيت دادن همش هزينه چرت و پرتي شد براشون 

خوب سه تا استان رفتين زمان طولاني تر رفتين و پول هتل هم محاسبه شده برادرم پول هتل زياد نشد از طرف ب ...

۱۵ شب همه هم هتل پنج ستاره ناهار و شام رستوران و...

البته اهل خرید و بازار گردی هم نیستیم سعی کردیم خوش بگذره بهمون

هرچی آرزوی خوب مال تو 

اها دو سه تا از اين كشورهاي كارائيبي هم رفتيم اسمشون يادم ميره همش. كلا ميگم بهشون جزائر كارائيب اونم بخاطر فيلم دزدان كارائيب يادم مونده 

ولي در كل خونه پدري بيشتر مسافرت ميرفتيم بيشتر هم داخلي بود و هزينه ها هم كمتر

خونه شوهر هم كه كلي طول ميكشه تا بتونيم وقت ازاد پيدا كنيم و يه جايي بريم كلي هم هزينه ميشه

سلام عزبزم خوبی؟ ببخشید من بین هند و دبی دو دلمم کدومش بهتره؟؟ اگه جفتشو رفتی راهنماییم میکنی؟

عزیزم دبی خوب بود اما جز اب نما و پاساژ و برج خلیفه و سریرچیزای گردگشگری چیز دیگ ایی نبود و البته رستوران هاش کلا کشور خیلی ندرن هست ولی هند اصلا از دیدنش شما سیر نمیشی و برای دیدنش اصن وقت کم میاری و من خودم هند خیلی دوست داشتم تیلی چون ی کشوری بود ک هر قسمتش ی شگفتی داشت و فوق العاده بود ولی در کل لگ اهل کشور مدرن هستی دبی براتون مناسب ک هر چند توی دبی هم خیلی هندی هستش😂🤦‍♀️

عزیزم دبی خوب بود اما جز اب نما و پاساژ و برج خلیفه و سریرچیزای گردگشگری چیز دیگ ایی نبود و البته رس ...

مرسی گلممم😍 عالی

همسر من هند و دوس داره احتمالا پس همونو بریم 

شما چقدر پول با خودتون بردی؟ هزینه تون چقدر شد؟

من میخوام ۷ روز برم

دلار بردی با خودت؟ یا تو خود ایران روپیه خریدی؟

مرسی گلممم😍 عالی همسر من هند و دوس داره احتمالا پس همونو بریم  شما چقدر پول با خودتون بردی؟ ...

اره هند خیلی قشنگه خیلی یعنی هر قسمتش پر از قشنگی دبی هم قشنگه ها ولی اونجا رو من  به اندازه هند دوست نداشتم ما فقط برای خرید پول بردیم چون اونجا آشنا داشتیم و خونه اونا بودیم و حدود ۲۵ روز اونجا بودیم و نه من ما دلار داشتیم