2737
2734
عنوان

به نظرتون بچم چیزیش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 29 پست
اگر خونریزی ودردنداری مشکلی نیست.اون نبض که میگی بیشتر حرکات روده خودت هست. بعضی هم نیگن سکسکه بچه ه ...

من چند روز پیش برای عفونتم با اپلیکاتور دارو استفاده کردم بعدش همراه اپلیکاتور یکم لکه خون دیدم البته بعدش دیگه هیچی ندیدم ولی همش میترسم اتفاقی افتاده باشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
اونا حرکات جنین نیست  اونا نبض رحم هست حرکات از ۱۸-۱۹ هفته تازه احساس میشه

می‌دونم حرکاتش نیست ولی خب چون اون نبض رو دیگه احساس نمیکنم خیلی میترسم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون نبض رحم هست همیشه حس نمیشه

آخه قبلش درد نوک سینه هم داشتم الان دیگه بیشتر موقع ها ندارم

2742
می‌دونم حرکاتش نیست ولی خب چون اون نبض رو دیگه احساس نمیکنم خیلی میترسم

اتفاقا نبض زیاد خوب نیست 

همه دردا موقته و میره و بر میگرده عزیزم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه قبلش درد نوک سینه هم داشتم الان دیگه بیشتر موقع ها ندارم

این علائم می‌ره و میاد نگران نباش

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
اون نبضی ک شکم میزنه برای افزایش خونرسانی هست ک ب رحم داره انجام میشه..منم همیشه اوایل اینطور بودم&n ...

امیدوارم این طور باشه دیگه تحمل یه سقط دیگری ندارم آخه اینم با دارو باردار شدم

نمی‌دونم ولی بعضی موقع ها احساس میکردم زیر شکمم نبض میزنه چون یه بار سابقه توقف رشد جنین داشتم خیلی ...

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه دقیق انجام بدی نتیجه صد در صدی میگیری . 

دوستم پسر داره من دختر اون تو بارداریش بیشتر انجام داد و دقیق تر .. دختر من هرجا میرم ازش عکس میگیرن میگن وای چقدر قشنگه .. ولی وقتی با پسر دوستم هست همه توجه ها به اونه از دختر من خیلی قشنگتره 

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور مثل رازیانه و....❌️❌️❤️

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده ❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی ....
غیبت ..تهمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشی

🟥 چون ❌️🟧❌️🟧❌️ سایت اشکال داره لینک آبی نشد روش نگه دارین بعد بزنین بازکردن

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10683214&slug=%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%93%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D8%A7&postId=321174568

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740
این علائم می‌ره و میاد نگران نباش

چون یه بار توقف رشد جنین داشتم خیلی میترسم آخه اون موقع هم دقیقا وقتی علایمم از بین رفت دوقلوهامم تو شکمم مرده بودن

امیدوارم این طور باشه دیگه تحمل یه سقط دیگری ندارم آخه اینم با دارو باردار شدم

خیالت راحت.بعدم اپلیکاتور ک باعث سقط%نمیشه...منم خودم همیشه تو بارداریها برای رفع عفونت با اپلیکاتور،کرم وارد میکردم...احتمالا اون خون هم ماله خراشی بود ک اپلیکاتور ب واژنت وارد کرده....بعدم ب جای غصه خوردن و استرس وارد کردن بهتر نیست با ی پزشک مشورت کنی؟؟؟من صرفا تجربه شخصیه خودمو گفتم...برو دکتر خیالت راحت شه

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم...  اگه دوست داشتی برو این مطال ...

مرسی

چون یه بار توقف رشد جنین داشتم خیلی میترسم آخه اون موقع هم دقیقا وقتی علایمم از بین رفت دوقلوهامم تو ...

عزیزم به این چیزا فکر نکن اگه استرس داری برو سونو

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
خیالت راحت.بعدم اپلیکاتور ک باعث سقط%نمیشه...منم خودم همیشه تو بارداریها برای رفع عفونت با اپلیکاتور ...

ولی آخه فکر کردم  یهو زیاد رفت داخل آخه میگن تو بارداری از یه حدی نباید اپلیکاتور و بیشتر وارد کنی برای همون ترسیدم

بی خیال خواهر...بسپرش ب خدا..خودش هواتو داره انشالا

مرسی از دعاتون

2706