2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدایا کلید مدرسه گم بشه نتونن در مدرسه رو باز کنن😂

بترکی ،ای کاش الان دغدغه ی منم مدرسه نرفتن بود 😂😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
انشالله عزیزم

قربونت برم مرررسی😍☀️ ایشالا شما هم به خواسته ی دلت برسی هر چی که هست 😚 الهی آمـــــین 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2738

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد…

ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم…

وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!

هر چه بود باز بود…

گفتم: خدایا بر کدامین در بکوبم؟؟؟؟

ندا آمد: این را گفتم که بیایی…

وگرنه من هیچوقت درهای رحمتم را به روی تو نبسته بودم!

کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک…

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
قربونت برم مرررسی😍☀️ ایشالا شما هم به خواسته ی دلت برسی هر چی که هست 😚 الهی آمـــــین 

انشالله عزیزم

تو یکی از تاپیکا گذاشتم برام دعا‌کنین تاظهر یکی باید بهم‌بگه مشکلتون حله، لایک کردی، واسه همین‌منم برا تو دعا کردم

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
انشالله عزیزم تو یکی از تاپیکا گذاشتم برام دعا‌کنین تاظهر یکی باید بهم‌بگه مشکلتون حله، لایک کردی، ...

😇😍🙏🏻