2737
2734

کسی حواسش نباشه کارتشو نمیزنه میدوه میره میشینه

راننده هم بیرون بود ولی گویا حواسش بود به همه، وقتی اومد داخل نشست به زنه گفت کارتتو نزدی قسم میخورد که من زدم

اگه با چشمای خودم نمیدیدم باورم نمیشد 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بی فرهنگی شاخ دم نداره 

آیفون هم نشونه پولداری نیستا همه دارن الان

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2738

مشهد هستید؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بی فرهنگی شاخ دم نداره  آیفون هم نشونه پولداری نیستا همه دارن الان

کارت نزدنش به درک

با تیپ چسان فیسانش که قسم میخورد من کارتمو زدم(واسه 4 هزار تومن) ما بهت زده نگاش میکردیم😂😉

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
2706